Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Людмила Курмель

13.05.2021
об 11:19

13 травня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Людмила Курмель. Найбільшу впізнаваність артистці принесла робота у проєктах «Жіночій лікар» і «Черговий лікар». В обох серіалах у Людмили були ролі першого плану. Загалом вона часто з’являється на великих і малих екранах. Ось декілька нещодавніх фільмів і серіалів, в яких ви могли помітити в епізодичних ролях сьогоднішню іменинницю.

«Скажене весілля 3»

 

 

Промайнуло чотири роки після останнього Скаженого весілля, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

 

«Папік 2»

 

 

У продовження історії дід виходить із в'язниці й намагається заново влаштувати своє життя, але не все складається. Тим часом на стосунки Лізи та Ельдара також очікують випробування. Папік і Ліза продовжують підтримувати стосунки та допомагати одне одному в різних життєвих ситуаціях.

 

«Східняк»

 

Це своєрідний портрет людини для якої війна на сході України стала особистісним викликом. Барада корінний житель Донбасу, кремезний чоловік років сорока пяти, сімянин, звичайний робітник. Ріжісьор молодий чоловік років двадцяти шести, неодружений, західняк, представник інтелігенції. Це звичайний дeнь рядових військовослужбовців. Цe події і люди, яких зазвичай можна зустріти там. Це взаємини між людьми, яким доводиться бути тут і зараз під час війни. Цe нe тільки отримання унікального життєвого досвіду, але й своєрідний культурний обмін різних соціальних прошарків і мeнтальностeй. Цe народження нових, особливих традицій.

Редакція VGL cinema вітає Людмилу з днем народження, бажаємо натхнення на нові проєкти та приміряти на себе образ омріяної героїні.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Гіренкова

29 квітня в Києві народилася українська актриса театру і кіно Анастасія Гіренкова. Почавши зніматися ще в дитячому віці, Анастасія Сергіївна і зараз залишається однією з найбільш затребуваних актрис в Україні, а кількість зіграних нею ролей у кіно вже давно перевалила за сотню.

29.04.2021
об 10:40

Статті

Дні народження зірок: Денис Шевченко

30 квітня народився український актор театру та кіно Денис Шевченко. Напередодні дня народження актора ми зв’язалися з ним, аби привітати з майбутнім святом та поговорити про його творчий шлях.

30.04.2021
об 10:13

Статті

Дні народження зірок Станіслав Щокін

Батьки Станіслава Щокіна грали на сцені театру, тож у дитинстві він часто бував за лаштунками. Коли настав час обирати професію Станіслав прийняв рішення без вагань. Сьогодні він святкує свій день народження, тож поговоримо про фільмографію актора, яка налічує більше 50 ролей у кіно та серіалах.

01.05.2021
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Ніколенко

Третього травня свій день народження святкує поціновувач урбаністичних пейзажів, актор театру та кіно В'ячеслав Ніколенко. Його туристична мрія – відкрити для себе Нью-Йорк. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю В’ячеслав зізнався, що особливо його приваблює в цьому місті зелена оаза Центрального парку, що знаходиться посеред «кам’яних джунглів».

03.05.2021
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Михайло Кукуюк

Батьки актори назвали свого сина на честь драматурга і це стало певним відбитком на долі хлопчика, що народився 11 травня й ріс за кулісами одного з театрів Житомира. Син народних артистів України в досить ранньому віці почав виходити на сцену, втілюючи різних персонажів. Звісно, в майбутньому він обрав професію актора, в творчому доробку якого наразі більше сотні ролей. І сьогодні цьому артисту, музиканту та телеведучому Михайлу Кукуюку виповнюється 47 років.

11.05.2021
об 12:11