Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Лілія Цвєлікова

21.12.2020
об 10:32

21 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Лілія Цвєлікова, якою ми познайомилися влітку, під час підготовки першого вебсеріалу Fake. Загалом цей рік Лілії минув на знімальних майданчиках, тож у наступному році ми точно побачимо Лілю на екрані.

 

Сьогодні ми вирішили виокремити три проєкти, в яких в цьому році взяла участь Лілія Цвєлікова:

Fake

За сюжетом вебсеріалу «Нового каналу» юна блогерка Ліза приїжджає до столиці з мрією набрати мільйон підписників у своєму інстаграмі. Таким чином вона хоче довести усім свою крутість, бо в рідній Жмеринці вона справжня зірка з 10 тисячами фоловерів. Ось тільки ілюзія світського життя Лізи вимагає від неї неілюзорних коштів. Єдина підтримка блогерки – це її шкільна подруга-пацанка Валя (Лілія Цвєлікова), яка далека від світу Інстаграму. Дівчина теж прагне жити у Києві, але хоче при цьому залишатися собою. Одного дня Ліза зустрічає «мажора» Марка, який допомагає їй створити новий фейковий світ життя столичної красуні, дівчина намагається пробитись у світ знаменитостей. Валя теж закохується в Марка, а на шляху у головної героїні виникає айтішник Діма, який закохується в реальну дівчину, а не її інстаграмний образ...

 

«Сага»

Історія життя української родини Козаків. Вона починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

В цьому телесеріалі Лілія Цвєлікова грає Богдану Козак у 16 – 39 років.

 

«Бурштинові копи»

У наступному році вийде комедійний фільм «Бурштинові копи», в якомуглядач також побачить Лілію Цвєлікову. За сюжетом стрічки патрульний Максим із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан «переходять дорогу» бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

Редакція VGL cinema вітає Лілію з Днем народження, у новому персональному році бажаємо цікавих пропозицій і здійснення мрій.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталія Денисенко

17 грудня свій день народження святкує українська акторка театру, кіно та дубляжу, а також дикторка, режисерка та телеведуча Наталія Денисенко.

17.12.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Лінартович

18 грудня свій 69-й день народження відзначає відомий український актор театру та кіно, актор та режисер дубляжу, режисер муніципального театру «Київ» Костянтин Лінартович. Після навчання в Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого виступав на сценах Кримського російського драматичного театру ім. Горького та Київського Молодого театру. Очолював театри Збройних сил України та «Дзвін». VGL cinema зв'язався з Костянтином Костянтиновичем, щоб привітати його зі святом і запитати, як він планує відзначити свій день народження.

18.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олена Лавренюк

Сьогодні своє 35-річчя святкує українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Вона народилася 18 грудня у Львові, вищу освіту отримувала в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Спочатку була ведучою прогнозу погоді на одному з телеканалів, а згодом почала свій шлях у кіно, дебютувавши 12 років тому в фільмі «13 місяців».

18.12.2020
об 11:35

Новини

Дні народження зірок: Степан Казанін

19 грудня свій день народження святкує український актор і телеведучий, а ще комік Степан Казанін.

19.12.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Микола Береза

20 грудня свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Береза. Він є директором Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Артист близько десяти років знімається в кіно, однак найбільш відомим його зробила роль командира повстанців Данила Червоного, яку він втілив декілька років тому у фільмі «Червоний». Наразі очікується реліз «Червоний. Без лінії фронту».

20.12.2020
об 10:15