Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Лілія Яценко

07.07.2020
об 11:15

 Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

У 2015 році артистка закінчила Київській національний університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Під час навчання грала у театрі юного глядача на Липках. Першу роль у серіалі отримала у 2012 році, Лілія грала роль адміністратора у багатосерійному проєкті під назвою «Жіночий лікар». У повнометражному кіно її дебют відбувся у  2017 році. Також молода актриса з 2016 року є актором дубляжу та озвучування в Postmodern, а ще викладає акторську майстерність у студії творчого розвитку Open art studio. Наразі Лілія Яценко працює в Київському академічному театрі драми та комедії на Лівому березі Дніпра.

Редакція  VGL cinema  вітає Лілію з Днем народження, бажає нових та цікавих проєктів і здійснення творчих задумів. Читачам пропонуємо добірку кіноробіт, де задіяна актриса.

«Чужа молитва» - перший повнометражний фільм за участі Лілії Яценко. Картина розповідає про виховательку дитячого притулку для татар, яка рятує єврейських дітей від нацистів, «замаскувавши» малечу під вихованців сиротинця. Такими діями жінка наражає на небезпеку весь свій народ, який мешкає поруч. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв. Соціальна драма знята у 2017 році.

У цьому фільмі Лілія Яценко виконує головну роль виховательки Саіде.

 «Клан Ювелірів» - серіал, що розповідає про протистояння двох родин, де чоловіки стали ворогами через любов до жінки та її вибір. Колишні друзі мають дітей, які не підозрюючи про те, що їх батьки ворогують, закохались одне в одного та планують боротись за своє щастя не дивлячись на перешкоди.

У цьому серіалі Лілія Яценко виконує роль Габріели Метревелі доньки одного з героїв.

 «Пізнє каяття» - режисерська робота Оксани Байрак. Серіал розповідає про дві родини. Одна сім’я тримається лише завдяки двом донькам Кірі та Ліці, подружжя давно не кохає один одного. Інша – складається з матері та сина Сергія, які не дивлячись на плин часу, все ще чекають свого батька з Афганістану. Історія родин переплітається, коли виявляється, що Кіра вагітна від Сергія, та закоханим всього по 16 років.

Лілія Яценко в цьому фільмі грає роль терористки Назіри.

«Заради любові я все зможу» - основна сюжетна лінія серіалу розповідає про Марію, яка кидає навчання та йде на роботу аби допомогти родині. Батько дівчини потрапив до лікарні та може померти і тоді Марія наважується стати сурогатною матір’ю, аби отримати гроші та вилікувати батька. У дівчини є передчуття того, що справжні випробування ще попереду. Допомогти їй вирішити проблеми може хлопець на ім’я Костя, але їх перша зустріч закінчилась серйозною сваркою і надалі спілкування з ним здається Марії неможливим.

Героїню, яку грає Лілія Яценко звуть Еллі.

 «Відділ 44» - детективно-кримінальний серіал про те, як спеціалісти за допомогою кропіткої роботи, вивчення доказів та дедукції ловлять злочинців. Вони працюють в сучасному офісі, де є вся необхідна для розслідування та побудови доказової бази техніка. Кожна нова серія – новий цікавий злочин.

Лілія Яценко грає тут героїню Катю.

Фото з відкритих джерел та з сторінки Лілії Яценко у соціальній мережі «Facebook»

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Віталій Салій

4 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Віталій Салій. Сьогодні йому виповнюється 35 років.

04.07.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Богдан Юсипчук

Сьогодні, 5 липня, свій день народження святкує найкрасивіший чоловік світу за версією міжнародного конкурсу Mister Sea World, актор та телеведучий Богдан Юсипчук.

05.07.2020
об 10:17

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01