Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Лілія Дорошенко

28.02.2021
об 10:05

28 лютого свій день народження святкує починаюча актриса Лілія Дорошенко. Сьогодні дівчині виповнюється 20 років. В кіно вона почала зніматися зовсім нещодавно. У її фільмографії наразі лише дві епізодичні ролі. Обидві у телесеріалах.

 

Отже, докладніше проєкти, в яких була задіяна сьогоднішня іменинниця Лілія Дорошенко.

 

«Перші ластівки»

1 вересня учня школи знаходять мертвим. Слідча Ольга Макарова намагається з’ясувати, чи підліток наклав на себе руки, чи його навмисно зіштовхнули з даху багатоповерхівки. В ході розслідування їй відкриваються страшні таємниці, що приховують учні, батьки та навіть її син.

 

«Доктор Віра»

У центрі сюжету – кардіохірургиня Віра. Її життя руйнується, коли чоловік залишає її з маленькою донькою та хворою мамою, а на порозі дому з’являється жінка, яка називає себе його дружиною. Віра змушена повернутись у лікарню, в якій працювала раніше, аби забезпечувати родину. Жінка віддано рятуватиме людські життя на операційному столі, попри те, що власне – перетворилося на пітьму.

 

Редакція VGL cinema вітає Лілію з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій у нові кінопроєкти та здійснення заповітної мрії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Роман Черповал

27 лютого свій день народження святкує український актор Роман Черповал. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Зйомки в телесеріалах чоловік поєднує із бізнес-діяльністю. Робота в кіно – радше хобі, тож фільмографія Романа здебільшого складається із епізодичних ролей.

27.02.2021
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лузановський

25 лютого свій день народження святкує український актор Сергій Лузановський. У квітні глядачі побачать артиста на великому екрані у спортивній драмі «Пульс», де сьогоднішній іменинник виконує одну із ролей другого плану. З цього фільму й розпочнемо огляд кіноробіт, в яких задіяний Сергій Лузановський.

25.02.2021
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Олександр Мірошниченко

26 лютого свій день народження святкує український актор, драматург та режисер Олександр Мірошниченко. На його рахунку зйомки в кіно та гра на театральній сцені, а ще Олександр Мірошниченко є співавтором сценарію і режисером фільму «Сентиментальне полювання за тінню», який на кінофестивалі в Мінську отримав приз за найкращу жіночу роль.

26.02.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Володимир Горянський

24 лютого 1959 року народився актор театру і кіно, народний артист України Володимир Горянський. В активі Володимира Вікторовича понад 130 робіт у фільмах і серіалах, десятки ролей, зіграних у виставах. Протягом останніх 20 років він є одним із найбільш затребуваних акторів в Україні. А першу популярність і всенародну любов принесла йому роль другого плану доктора Кості в серіалі «День народження Буржуя», прем'єра якого відбулася в лютому 2000 року. Володимир Вікторович з теплотою згадує цю роль і наголошує, що щиро вдячний долі й авторам серіалу, які запросили його в цей проєкт.

24.02.2021
об 10:20