Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Лілія Антоніссен

13.09.2020
об 10:05

Сьогодні, 13 вересня, 35-річний ювілей святкує українська акторка театру і кіно Лілія Антоніссен. Вона народилась у Сумах. Акторка постійно розвивається, не перестає вчитись новому та шліфувати свою майстерність. Так, в цьому році вона закінчила студію акторського мистецтва «Школа Демидова», а також курси дубляжу «Так Треба Продакшн».

 

Редакція VGL cinema вітає Лілію з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно і театрі та безмежної енергії.

 

Для читачів ми підготували невелику добріку проєктів, де грає іменинниця.

 

 

«Любов» - короткометражний фільм, що розповідає про фотографа. Він створює колажі з жіночих облич та працює над портретом. Його дівчина-модель втомилась бути лише частиною загального. Розірвавши з нею стосунки, хлопець шукає зв'язок зі своєю колишньою жінкою. Щоб її повернути, він навмисне завдає собі болю.

Лілія Антоніссен грає тут роль героїні Ліліт.

 

 

«Меган» - повнометражний фільм, дія якого відбувається у гірському будиночку. Там мешкають дві дивні жінки і одного разу до будиночку завітав турист…

Лілія Антоніссен грає тут героїню на ім’я Джессі.

 

Короткометражка «Похибка» - історія про життя в епоху пост-правди та маніпуляцій свідомістю.

«Похибка» – жанрова історія про життя в епоху пост-правди та маніпуляцій свідомістю. Головний герой бере участь в експерименті – отримує нову життєву місію та цілу низку завдань. Однак він ще не здогадується до чого це може привести…

У цьому фільмі Лілія Антоніссен грає роль героїні на ім’я Аліна.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Артем Бочек

10 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артем Бочек. Сьогодні йому виповнюється 33 роки. За його плечима навчання у Київському «Коледжі театру і кіно» та Рівеньсокму Державному Гуманітарному Університеті за спеціальністю: «актор драматичного театру». З 2017 року він активно знімається в кіно.

10.09.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

0 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

10.09.2020
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

11.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Артур Логай

12 вересня свій день народження святкує український актор Артур Логай. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Народився хлопець у Мелітополі, що в Запорізькій області. В дитинстві займався музикою та вокалом. Популярним став після участі у музичному шоу «Х-фактор». У 2017 році закінчив кіношколу Ukrainian Film school на базі кіностудії Film.Ua. Грав у театрах «Тисячоліття», «Майстерня». Два роки тому почав зніматися у кіно.

12.09.2020
об 10:19