Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13.04.2021
об 10:18
Автор: Віталій Баранник

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом  її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

Багато років Лариса Семирозуменко віддала театральній сцені, і зараз паралельно з викладацькою діяльністю співпрацює як актриса та режисерка з київським театром «Почайна». Свою першу роль у кіно актриса зіграла майже у 40 років, але згодом її все частіше стали запрошувати на зйомки, хоча здебільшого пропонують другорядні ролі. Тільки за останні роки вона знялася в кількох популярних серіалах: «Слабка ланка», «Чужі діти», «Сага», «Сукня з маргариток», «Час іти, час повертатись», «Хлопчику мій» та інших. Сама актриса виділяє зі своїх останніх кіноробіт роль у фільмі Марії Головатської «Ехо/Луна», який був визнаний найкращим ігровим фільмом ІV Канівського кінофестивалю у 2019 році.

«На цьому проєкті я вперше зіткнулася з тим, що зйомки короткого метра були настільки ретельно виважені режисерською командою і оператором. У мене в цьому фільмі другорядна роль, сестри головної героїні, але дуже активна. За сюжетом сестра моєї героїні втрачає сина, який після своєї смерті став донором серця для іншого хлопця. Від горя вона перебуває на межі божевілля, і саме моя героїня її рятує»,  – поділилася враженнями від роботи в цьому проєкті актриса.

 

Зараз Лариса Семирозуменко задіяна в короткометражному фільмі «Мовчання», в якому зіграє головну роль. Сам сюжет стрічки розповідає про зникнення людей через корумповані дії поліції.

«За жанром це соціальна драма, яка базується на реальних подіях, коли в людей «віджимають» бізнес, а самі вони раптом безслідно зникають. Я граю дружину зниклого бізнесмена, якого ми із сином розшукуємо. Разом з ним ми хочемо добитися правди у владних органах, але нам постійно відмовляють у допомозі, а поліція не хоче шукати зниклих людей, тому що сама причетна до цих зникнень», – розповіла актриса, зазначивши також, що цей короткометражний фільм є своєрідним тизером до повнометражного фільму, фінансування на виробництво якого знімальна група має надію знайти найближчим часом.

 

 

 

Актриса охоче знімається не тільки у відомих режисерів, але й у студентських та дипломних роботах своїх випускників та випускників інших театральних вищих навчальних закладів.

«Студентів, безумовно, потрібно підтримувати, тому я ніколи не відмовляюся взяти участь у їхніх роботах. Як правило, це дуже творчі проєкти. Наприклад,  минулого року я почала зніматися в короткометражній стрічці студентки 4-го курсу Поліни Горобець під назвою «Коротке замикання». Це історія про рідне місто Поліни Курахове Донецької області, про ті часи, коли там були віялові відключення світла. У цьому фільмі вона розповідає про своє дитинство, про свого тата. Це дуже цікава робота, яку Поліна мала подавати на  студентські фестивалі з «прицілом» на зйомки в майбутньому повного метра, але карантин вніс корективи в плани й роботу довелося припинити», – розповідала актриса.

Редакція VGL cinema вітає Ларису Семирозуменко з днем народження та бажаємо їй нових творчих успіхів та реалізації всіх планів.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Алла Приходько

29 березня свій день народження святкує українська актриса Алла Приходько. Сьогодні дівчині виповнюється 26 років. З-поміж її фільмографії ми обрали декілька найвідоміших проєктів, в яких вона знімалася.

29.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Олег Шульга

10 квітня 1979 року народився український актор театру та кіно, учасник АТО – Олег Шульга. Свій творчий шлях він починав у Дніпровському драматичному молодіжному театрі «Віримо», в якому працював з 2003 року. Коли почалися бойові дії на Сході країни, Олег Шульга добровольцем пішов у армію. Після закінчення служби повернувся до акторської діяльності. Зараз Олег працює в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Франка та активно знімається у кіно. На честь дня народження актора ми вирішила згадати найвідоміші фільми за його участю.

10.04.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

11.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Аронов

12 квітня свій 35-й день народження відзначає український актор театру та кіно, режисер та театральний педагог Ігор Аронов. У 2007 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, після чого продовжив навчання у Голландії в MAPA (Moving Academy for Performing Arts). Тривалий час Ігор працював у різних театрах в Україні та Польщі, уникаючи роботи в кіно.

12.04.2021
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

12.04.2021
об 11:11