Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ксенія Данилова

01.09.2020
об 10:12

1 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ксенія Данилова. Сьогодні їй виповнюється 26 років. Ксенія народилась у Сумах, закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані з’явилась ще під час навчання, у 2012 році. Роботу в кіно дівчина вдало поєднує з грою на театральній сцені.

 

Редакція VGL cinema вітає Ксенію з Днем народження. Бажаємо їй ще більше нових ролей у кіно та театрі й повної творчої реалізації. Для глядачів ми підготували добірку кіноробіт молодої акторки.

 

Фільм «Чорний ворон», знятий за мотивами однойменної книги Василя Шкляра. Події у стрічці розгортаються у розпал 1922 року, коли колишній офіцер УНР приїздить до батька на хутір, де разом з дружиною планує розпочати нове життя з новими документами. Дуже швидко він розуміє, що в серці Холодноярської республіки втекти від війни не вдасться. Невдовзі чекісти арештовують пов’язаного з повстанцями батька головного героя, а його самого намагаються завербувати і змусити втертися в довіру до повстанців…

Ксенія Данилова грає тут героїню на ім’я Тіна.

 

Серіал «Специ» розповідає про начальника експертно-криміналістичної лабораторії МВС Андрія і його взаємини зі слідчою Богданою. Вони закохані один в одного, але ніхто не ризикне проявити почуття першим. Детективна лінія серіалу обертається навколо самого Андрія. Він прагне дізнатись, хто вбив його сестру…

У цьому серіалі Ксенія Данилова грає роль Ірини, сестри головного героя.

 

Серіал «День сонця» описує історію власниці галереї Ганни, яка подає на розлучення дізнавшись, що чоловік їй зраджує. Після процедури чоловік залишає колишню без коштів і в боргах. У жінки є лише тиждень аби виправити ситуацію. Подруга Ганни пропонує їй організувати виставку знаменитого художника Вадима Хорса. Ганну і Вадима колись пов’язували романтичні почуття, але потім він несподівано поїхав на навчання в Америку, покинувши дівчину. Ганна вирішує дізнатися у Вадима, що сталося 20 років тому.

У цьому серіалі Ксенія Данилова грає Світлану.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Артем Позняк

31 серпня свій день народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Артем Позняк. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Артем народився у Дніпрі, навчався на факультеті режисури та хореографії Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Актором вирішив стати побачивши фільм «Тато», коли повернувся з армії. До цього планував пов’язати життя з військовою справою. У кіно почав грати ще студентом. Вперше з’явився на екранах 14 років тому.

31.08.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Олексій Душка

Сьогодні, 31 серпня, українському журналісту, телеведучому програми «Їмо за 100» Олексію Душки виповнилось 36 років. Майбутня зірка народилась у Кам'янську.

31.08.2020
об 11:28

Новини

Дні народження зірок: Максим Самчик

27серпня свій день народження святкує український актор Максим Самчик. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. В минулому році він закінчив Київський національний університет театрі, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 2018 році, на театральній сцені вперше зіграв ще до вступу в університет.

27.08.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Пустовіт

Сьогодні, 27серпня, свій день народження святкує українська акторка Анастасія Пустовіт. У 2018 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, в тому ж році почала працювати у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Тоді ж дебютувала у кіно і одразу отримала приз у номінації «Краща акторська робота в національному конкурсі» IX Одеського міжнародного кінофестивалю за роль у фільмі «Коли падають дерева».

27.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Олена Турбал

Сьогодні, 28 серпня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Турбал. За словами артистки, вона вже з п’яти років знала, що гратиме у кіно. Батькам не подобався її вибір, але дівчина настояла на своєму. У 2006 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині є акторкою Київського драматичного театру «Браво». У кіно почала зніматися з 2003 року.

28.08.2020
об 10:11