Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Костянтин Войтенко

23.08.2020
об 11:48

23 серпня, свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Войтенко. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Констянтин народився у Дніпрі. У 2011 році закінчив Київський державний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. З 2012 року працює актором у Київському новому драматичному театрі на Печерську. Вперше в кіно знявся 10 років тому.

 

Редакція VGL cinema вітає Костянтина з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно та театрі, участі у цікавих проєктах та здійснення творчих планів.\

Читачам пропонуємо добірку стрічок та серіалів, де грав Костянтин Войтенко.

 

«Коли ми вдвома» - український комедійний телесеріал, який демонструє стосунки п’яти сімейних пар різного віку. Це молоді люди, які тільки-но почали мешкати разом, дві подружні пари, одна з яких має дорослого сина, інша – мешкає в одній квартирі з свекрухою, а також молодята, які тільки-но стали батьками,  а також подружня пара, що має онука. У серіалі демонструються кумедні побутові ситуації, які відбуваються ледь не на кожній кухні Україні.

Костянтин Войтенко грає тут роль молодого вченого-біолога Павла, закоханого в дівчину Катю.

 

«Не жіноча робота» - серіал, що розповідає про слідчу столичної прокуратури Світлану. Через роботу в неї залишається мало часу на родину та особисте життя. У жінки складні стосунки з сином-підлітком і дуже погані з колишнім чоловіком. У Світлани захворіла мама, тож жінка кидає все та їде у село до мами – для цього вона навіть звільнилась зі служби. Та у рідному селі слідча не може залишитись осторонь розслідування вбивства в якому замішений її шкільний кавалер. Світлана налагоджує стосунки з місцевими колегами, власним сином і односельцями…

У цьому серіалі сьогоднішній іменник грає роль Андрія Журова.

 

Фільм «День Святого Валентина» розповідає зворушливі історії, які відбулись 14 лютого. Героїв фільму чекають круті повороти долі. Так складно бути самотнім в день, коли навколо самі закохані, а вітрини магазинів завалені сердечками. Рок-музикант в цей день знаходить музу, сором’язливий гінеколог закохується у фатальну красуню, а група студентів використовує свято як привід влаштувати круту вечірку, яка закінчується закрученою любовною інтригою.

Костянтин Войтенко грає тут роль героя на ім’я Тарас.

 

Серіал «Будиночок на щастя» розповідає про мрійника-бізнесмена Макса, який разом з дружиною Машею переїхав з Києва у село. Він займається розвитком страусиної ферми, а вона тільки чекає приводу повернутись у столицю. Молодій парі допомагають сусіди Василь та Люба. На кожному кроці Машу та Макса очікують комічні ситуації та непорозуміння, які ще більше закручують сюжет.

Костянтин Войтенко грає тут головного героя Макса.

 

Герої багатосерійної стрічки «Село на мільйон» - Катя, Коля і Тимур отримали від дідуся у спадок мільйон євро, але з однією умовою – вони повинні переїхати жити до села Куляби і прожити там рік, не залишаючи місцину більше ніж на 24 години. Якщо жоден зі спадкоємців не протримається – гроші перейдуть громаді. Дізнавшись про це за місце голови сільради розпочинаються справжні політичні баталії…

Костянтин Войтенко грає у цьому серіалі роль Тимура.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Карина Шереверова

Сьогодні, 18 серпня, свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Карина Шереверова. Вона народилась у Кривому Розі, у 2013 році закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв та отримала спеціальність «актор театру і кіно». У 2015 здобула освіту у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, а у 2016 пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно. З 2018 року грає у «Дикому театрі». У кіно почала зніматись 8 років тому.

18.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Любомир Валівоць

20 серпня свій день народження відзначає український актор театру і кіно Любомир Валівоць. Сьогодні йому виповнюється 28 років. Любомир народився у місті Хмельницькій. У 2015 році закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став актором Київського академічного театру юного глядача на Липках. Тоді ж почав зніматись у кіно.

20.08.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Марія Смолякова

21 серпня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Марія Смолякова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. У 2012-му дівчина закінчила Київську дитячу академію мистецтв, нині – студентка Київської муніципальної академії естрадного-циркового мистецтва ім. Л. Утьосова. Вона активно знімається у кіно та грає у театрі.

21.08.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Марія Чуприненко

22 серпня свій День народження святкує українська актриса театру і кіно Марія Чуприненко. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Акторка народилась у Києві. У 2018 році закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого. З 2017 року почала зніматись у кіно.

22.08.2020
об 12:38