Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Костянтин Попудренко

19.11.2020
об 10:32

Сьогодні, 19 листопада, свій день народження відзначає український актор театру і кіно Костянтин Попудренко. Він отримав професійну освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого У кіно почав зніматися в 1995 році. На сцені театру грає з 1998 року. Задіяний у спектаклях театру «Особистості» та Київському театрі юного глядача на Липках. 

 

Редакція VGL cinema вітає Костянтина з Днем народження, бажаємо йому участі у нових цікавих проєктах на сцені та у кіно.

 

В творчому доробку актора чимало ролей в фільмах та серіалах, ось декілька з них:

 

«Жіночий лікар-2» – це історія про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні. Він покидає свій пост, а йому на заміну приходить інший чоловік-лікар Платон Земцов. У нього важка доля та багато секретів, які він ретельно приховує від колег.

У цьому серіалі Костянтин Попудренко грає роль адвоката Артура.

 

«Опер за викликом». Головний герой серіалу - капітан Артем Трофимов. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Він розплутує надскладні кримінальні головоломки – це справи, які часто загрожують життю героя. 

Костянтин Попудренко грає тут героя Смогова (25 серія)

 

«Провідниця». Ольга не тільки видає пасажирам постіль та приносить чай, вона «працює» психологинею для кожного, хто цього потребує та допомагає розібратися в думках і зробити вибір. Пасажири розповідають провідниці про любовні трикутники, зради, довіряють сімейні таємниці. Кожна серія – нова історія для Ольги. Вона не засуджує, не критикує, а просто дає поради.

У цьому серіалі Костянтин Попудренко грає роль дизайнера Макса (16 серія)

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анна Яремчук-Бобало

Сьогодні, 15 листопада, свій день народження святкує українська акторка Анна Яремчук-Бобало. Народилася вона у АР Крим, до 17 років жила в Сімферополі. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

15.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Руслана Писанка

Сьогодні, 17 листопада, свій ювілей відзначає українська акторка театру і кіно, телеведуча Руслана Писанка. Народилася вона у Києві, в родині кінооператора та інженера-зв'язківця. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у виші. Дебют відбувся у 1991 році у стрічці «Круїз, або подорож розлучення».

17.11.2020
об 10:15

Статті

Дні народження зірок: Пета Вілсон – «блискавка в банці»

18 листопада 1970 року народилася австралійська актриса та модель Пета Вілсон, відома за головною роллю в телесеріалі «Її звали Нікіта». Хоча з часу виходу на екрани останнього епізоду минуло майже 20 років, проєкт і досі вважається одним з найуспішніших на світовому телебаченні. Оскільки його успіх нерозривно пов'язаний з ім'ям Пети Вілсон, ми вирішили в день її 50-річчя згадати найвідоміші факти з її біографії.

18.11.2020
об 11:13

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Лавська

Сьогодні, 18 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Тетяна Лавська. Народилася вона у Херсоні, у 2009-2014 роках поацювала в Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії. Два роки тому закінчила сценарні курси Олексія Мамедова, нині активно знімається у кіно. Є автором-композитором трьох альбомів «Друге я», «Небожитель», Heavently Being.

18.11.2020
об 10:20