Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23.09.2020
об 10:16

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Костянтина з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно.

Для читачів ми зробили традиційну добірку проєктів, в яких знімався актор.

«По різних берегах» - історія вченої-синоптика Анастасії, батько якої займається бізнесом. Він раптово потрапляє в аварію і дічина повинна взяти на себе роль керівника сімейного підприємства. Добрій, безконфліктній дівчині дуже складно впоратись з конкурентами, які хочуть забрати частину бізнесу батька. У протистоянні їй допомагає друг дитинства Іван, який потайки закоханий у Настю та вірить, що вони будуть разом. Однак виявляється, що її головний конкурент у бізнесі – давній знайомий і в минулому вони мали цікаві стосунки..

У цьому серіалі Костянтин Косинський грає роль героя на їм'я В'ячеслав.

Детективний серіал «Невиправні» - це історія трьох злочинців, які нині стали працювати у поліції. Раніше вони всі працювали в «системі», яка їх «списала» через підставні докази. Працівник спецназу, дізнаватель та спеціаліст за зовнішніми проявами розплутують найзагадковіші та найскладніші справи.

У цьому серіалі Костянтин Косинський грає роль героя на ім'я Маріс Можлюс.

Головна героїня серіалу «Старший слідчий» - Олена працює слідчим та виховує 17-річну доньку. Дівчина вступає до вишу в обласному центрі й збирається переїзджати. Коли Олена дізналась, що в цьому місті діє маніяк, то вирішила поїхати туди разом з донькою і подивитись, як  донька влаштується у гуртожитку.

У цьому серіалі Костянтин Косинський грає роль Семена Теплицького.

«Зустріч однокласників» - фільм, що розповідає про трьох шкільних друзів, які досягли успіху в житті та не вважають, що мають чим вихвалятися. Вони хочуть відвідати зустріч однокласників, та перед цим – вирішили підбадьоритися на вечірці.

Костянтин Косинський грає тут персонажа на ім'я Антон.

«Ментівські війни. Харків» – серіал, про те, як поліцейські борються з перевертнями у погонах. Підполковник Гордієнко та його підлеглі розплутують складні справи та намагаються перемогти у вічній боротьбі добра зі злом, спіймати злочинців та посадити їх за грати.

У цьому серіалі Констянтин Косинський грає кримінального авторитета.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лідія Таран

Сьогодні, 19 вересня, свій 43-й день народження святкує телеведуча Лідія Таран.

19.09.2020
об 12:07

Новини

Дні народження зірок: Євгеній Лебедин

20 вересня свій день народження святкує українськи актор Євген Лебедин. Сьогодні йому виповнюється 13 років. Не дивлячись на юний вік, актор вже встиг знятися у багатьох серіалах та фільмах. Вперше на знімальному майданчику Євген опинився у чотири роки. Наразі хлопець навчається у Київському ліцеї та займається в дитячій театральній студії і все це поєднує зі зйомками в кіно. Тільки за минулий рік юний актор зіграв у трьох фільмах та чотирьох серіалах, це були як ролі першого плану, так і другого.

20.09.2020
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Білл Мюррей

Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Білл Мюррей. Біографія актора добре відома його шанувальникам, але ми впевнені, що з нашої добірки фактів ви дізнаєтеся про нього багато нового й цікавого.

21.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Юлія Загорна

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Загорна. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Нині працює у тестрі «Мушля» та «Київ», досить активно знімається у кіно.

22.09.2020
об 10:12