Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Катерина Сергеєва

24.10.2020
об 10:48

Сьогодні, 24 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Катерина Сергеєва. У 2000 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення. Працює у театрі «Особистості». Має доньку та сина. Нині активно знімається у кіно, а крім цього – є актрисою дубляжу. Її голосом говорять героїні Кемерон Діаз, Міли Йовович, Дженіфер Аністон.

 

Редакція VGL cinema вітає Катерину з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно та повної творчої реалізації. 

 

Читачам пропонуємо подивитися добірку серіалів, в яких грає акторка.

 

«Зустріч однокласників» - фільм, що розповідає про трьох шкільних друзів, які досягли успіху в житті та не вважають, що мають чим вихвалятися. Вони хочуть відвідати зустріч однокласників, але перед цим – вирішили підбадьоритися на вечірці.

Катерина Сергеева грає тут одну з подруг головних героїв.

 

«Ментівські війни. Харків» підполковник Гордієнко разом з друзями-колегами бореться не тільки зі злочинністю, а й з «перевертнями у погонах», при цьому він встигає розкривати злочини, які зробили кримінальники. Серіал сповнений пригод, де кожна серія – нова справа.

У цьому серіалі Катерина Сергеєва грає роль співробітниці органів.

 

«Пес» - детективний серіал, де у героя поліцейського Максима Максимова головний напарник - вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. У серіалі є місце не тільки детективному розслідуванню, а й любовній лінію між колишньою дружиною Максимова та його другом Олексієм.

Катерина Сергеєва грає тут героїню на прізвище Мальцева. (9 серія)

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20 жовтня свій день народження святкує український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

20.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22 жовтня свій день народження святкує юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

22.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Зюркалова

23 жовтня свій день народження святкує українська акторка кіно і театру Анастасія Зюркалова. Сьогодні їй виповнюється 29 років. Донька чемпіонки світу зі спортивної гімнастики Оксани Омелянчик. Закінчила Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Випадково дівчина потрапила на кастинг до Оксани Байрак і режисерка відібрала її для ролі у своєму фільмі «Снігова королева, або Сон зимової ночі». У 2014 році стала акторкою Київськоїї академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я».

23.10.2020
об 10:10