Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Катерина Молчанова

14.09.2020
об 10:12

14 вересня свій день народження святкує  українська акторка Катерина Молчанова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Народилась Катерина в Одесі, навчаючись у школі займалась у театральній студії. У кіно дебютувала в 15 років.

Редакція VGL cinema вітає Катерину з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно та театрі, а також участі у цікавих проєктах.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає акторка.

«Моя бабуся Фані Каплан» - це історія кохання на тлі революційних подій початку ХХ ст.. Почуття юної Фані до революціонера Гарського штовхає її на відчайдушні вчинки, що в підсумку обертається неминучої трагедією...

У цьому фільмі Катерина Молчанова грає роль Фані Каплан.

«Рівень чорного» - своє 50-ліття фотограф Костя зустрічає в складних обставинах. В своєму житті він має так мало, всі ці довгі роки Костя  фотографує чуже щастя, хоча сам потроху втрачає те, що любив…

У цьому фільмі Катерина Молчанова грає роль подруги Кості.

Фільм «Все, ніщо та дещо ще» - це збірка кіноновел, про столичних мешканців та гостей міста. Дев’ять історій, які об’єднані одним ключовим персонажем – водієм таксі. Вони зустрічаються на короткий проміжок часу, але за цей час таксист встигає вислухати сповідь, побувати в комічних ситуаціях, дивом залишитись живим і, завдяки благородству, робить наш світ трішки кращим.

У цьому фільмі сьогоднішня іменинниця грає роль однієї з пасажирок таксі.

«Ми є. Ми поруч» - стрічка про хірурга, який втратив хрещеника під час операції. Через це він звільнився з роботи і вирішив допомогти дівчині. Вона дуже дивна і приховує безліч таємниць.

У цьому фільмі Катерина Молчанова грає роль дівчини, якій допомагає головний герой.

Короткометражний ігровий фільм «Дім»  - це історія двох підпільників Славка та Нусі, які переховуються в лісовій хатинці. Коли герої заходять до неї, стається диво: всередині це велика міська квартира кінця 30-х років... Втім, сховатися у такій дивній криївці від реальності в них не виходить: одного дня Славко повертається додому пораненим. Нуся поспішає за допомогою. Повернувшись  вона бачить, що їх сховок викрито. В результаті перестрілки вони гинуть, наступного дня оперуповноважені оглядають двір та хатинку, але вже не бачать ані квартири, ані тіл загиблих. Куди ж поділись головні герої… дія стрічки відбувається у другій половині 1940-х років на Галичині.

Катерина Молчанова грає тут роль Нусі.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

0 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

10.09.2020
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

11.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Артур Логай

12 вересня свій день народження святкує український актор Артур Логай. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Народився хлопець у Мелітополі, що в Запорізькій області. В дитинстві займався музикою та вокалом. Популярним став після участі у музичному шоу «Х-фактор». У 2017 році закінчив кіношколу Ukrainian Film school на базі кіностудії Film.Ua. Грав у театрах «Тисячоліття», «Майстерня». Два роки тому почав зніматися у кіно.

12.09.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Лілія Антоніссен

Сьогодні, 13 вересня, 35-річний ювілей святкує українська акторка театру і кіно Лілія Антоніссен. Вона народилась у Сумах. Акторка постійно розвивається, не перестає вчитись новому та шліфувати свою майстерність. Так, в цьому році вона закінчила студію акторського мистецтва «Школа Демидова», а також курси дубляжу «Так Треба Продакшн».

13.09.2020
об 10:05