Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Катерина Котова

23.04.2021
об 10:02

23 квітня свій 32-й день народження відзначає українська кіноактриса Катерина Котова, відома за ролями у багатьох фільмах та серіалах: «Врятувати маму», «Не жіноча робота», «Шість», «Перетинаючи межу», «Плата за порятунок», «Лікар Ковальчук», «Пес», «Жіночий лікар» та інших.

З дитинства Катерина займалася спортом, вона виконала норматив майстра спорту зі спортивної акробатики і навіть стала чемпіонкою України у цій дисципліні. Вже в 12 років дівчину запросили до професійного циркового колективу. Тож з вибором учбового закладу у неї вагань не було і Катерина вступила до Київського державного коледжу естради та циркового мистецтва на спеціальність «артистка цирку, акробат».

 

Саме завдяки спорту Катерина Котова вперше познайомилась зі світом кіно. Ще в дитинстві її, завдяки спортивним досягненням, обрали у якості дублерки Іванни Сахно у мінісеріалі «Вагома підстава для вбивства».

«Ми з нею були дуже схожі на той момент і мали однаковий зріст, тому мене запросили виконувати замість неї трюки в цьому проєкті. Цей був мій перший досвід на знімальному майданчику і тоді мені це все дуже сподобалося», - розповіла актриса про свою першу кінороботу та знайомство з відомою зараз голлівудською актрисою Іванною Сахно.

 

Коли у 20 років через певні об’єктивні обставини вона не змогла продовжити роботу у цирку, то вирішила стати актрисою, бо однозначно хотіла займатися якоюсь творчою професією. Певні вагання у Катерини були, тому вона спочатку закінчила акторські курси і вже потім, зрозумівши, що це їй цікаво, вступила до Київського національного університету культури і мистецтв на спеціальність «Актриса театру і кіно».

Спортивні навички та гарна фізична форма і зараз стають у нагоді актрисі в роботі над деякими ролями. Наприклад, у серіалі «Майор та магія» вона досить достовірно зіграла артистку цирку, спираючись на власний досвід роботи у манежі, а ще самостійно виконала всі трюки.

 

Серед інших кіноробіт актриси можна виділити її роботу у повнометражному фільмі «Шість» азербайджанського режисера Анара Азімова, який відзначений призами на багатьох кінофестивалях. Катерина Котова зіграла у цій стрічці одну з головних ролей, ув’язнену німецького концентраційного табору, яка разом з іншими жінками готує втечу. Однак одна з дівчат вбиває німецького офіцера Краузе, якщо вбивцю не знайдуть, фашисти стратять шістьох жінок.

«Насправді зніматися в цьому фільмі було досить легко, тому що у нас був серйозний підготовчий період. Протягом двох тижнів були «читки», а режисер з кожним актором розбирав всі особливості характеру і поведінки персонажа. На самих зйомках ми досить впевнено себе почували і кожен знав, що йому потрібно робити», - розповіла про свій досвід роботи у цій картини КАТЕРИНА КОТОВА

 

 

Напередодні дня народження актриси відбулася прем’єра ще одного мінісеріалу за її участю «Врятувати маму», в якому вона зіграла скромну та сором’язливу дівчину, яка працює медсестрою у лікарні та потай закохана у головного лікаря.

«Мені було дуже цікаво працювати з командою «95-го кварталу» на цьому проєкті. Можна сказати, що здійснилася моя мрія. Дуже сподобалося працювати з таким відомим режисером, як Андрій Сілкін.  Коли у режисера великий досвід і фільмографія, в нього багато чому можна навчитися. Я завжди в кожний новий проєкт іду за якимось новим для себе досвідом, щоб рости та розвиватися як актриса», - зізнається КАТЕРИНА КОТОВА.

 

Редакція VGL cinema вітає Катерину з днем народження, бажаємо здійснення всіх найсміливіших мрій.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

12.04.2021
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23

Статті

Дні народження зірок: Антон Бухов

20 квітня 1987 року в Дніпрі народився український кіноактор Антон Бухов. Як зізнається Антон, актором він мріяв стати з дитинства, але після закінчення школи вступив до Дніпропетровського університету економіки і права ім. А. Нобеля. Після його закінчення вирішив таки здійснити свою мрію і подав документи до театрального вишу. У 2011 році він був прийнятий на 2 курс акторського факультету Київського міжнародного університету. У 2014 році перейшов на 5-й курс Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

20.04.2021
об 11:21

Новини

Дні народження зірок: Віра Климковецька

21 квітня 1988 року в Харкові народилася українська акторка театру та кіно Віра Климковецька. Напередодні дня народження актриси ми зв’язалися з нею, щоб привітати з майбутнім святом, та попросили розповісти про свій творчий шлях і найцікавіші для неї роботи в кіно.

21.04.2021
об 12:35