Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Катерина Кістень

29.12.2020
об 10:20

29 грудня народилася українська акторка театру і кіно, телеведуча, заслужена артистка України Катерина Кістень. Найбільшу популярність у кіно їй принесла роль психологині Насті у телесеріалі «Коли ми вдома», за втілення цієї героїні Катерина отримала телевізійну премію «Телезірка» (2015 рік).

 

З нагоди Дня народження Катерини, ми вирішили виокремити три найпопулярніші проєкти у її кар’єрі.

 

«Коли ми вдома»

У 2014 році на телеканалі «СТБ» вийшов скетчком «Коли ми вдома», упродовж трьох років глядачі із задоволенням спостерігали за розвитком подій і стосунків 5 пар. Три роки тому проєкт змінив формат, ставши повноцінним серіалом.

Протягом всіх сезонів Катерина Кістень грає тут Настю Єрмакову, яка протягом 20 років проживає у шлюбі з Олегом. Не зважаючи на це їхні стосунки не стали прісними й за ними цікаво спостерігати. Настя є сімейним психологом, але не може дати ради проблемам власного шлюбу. Вона постійно думає про вірність коханого, укріплення взаємин і збереження власної краси.

 

«Толока»

У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Проте вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн.

У цьому фільмі Катерина Кістень грає дружину Івана Ярошенка.

 

«Параджанов»

Копродукційний проєкт України, Франції, Грузії та Вірменії розповідає про кінорежисера Сергія Параджанова. Він створює великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. Його зухвала поведінка призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. За сфабрикованим звинуваченням Параджанова кидають до в'язниці. Але незламна любов до краси дає сили творити, незважаючи на роки ув'язнення і заборону на роботу в кіно. Фільм є дебютом двох режисерів Олени Фетісової та Сержа Аведікяна, який також зіграв головну роль.

Катерина Кістень у цій стрічці з’являється в епізоді в якості адміністратора.

 

Редакція VGL cinema вітає Катерину з Днем народження, бажаємо здійснення мрій та реалізації творчого потенціалу.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олег Шевцов

24 грудня український актор театру та кіно Олег Шевцов святкує свій день народження. На початку 2000-х він отримав освіту в Київському національному університеті культури та мистецтв за фахом режисер естради та масових свят, актор, викладач. Майже одразу після закінчення вишу почав зніматися в кіно.

24.12.2020
об 11:44

Новини

Дні народження зірок: Євген Олійник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

26.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Сав'яненко

Сьогодні своє 35-річчя святкує український актор Дмитро Сав'яненко. Він народився 27 грудня в маленькому білоруському містечку на кордоні з Литвою. Коли Дмитро навчався в університеті на перекладача-референта, захопився гумором і став брати участь в зйомках гумористичних програм. 5 років тому прийняв рішення розвиватися як актор, вступив до Школи Драми Германа Сидакова, а також почав зніматися в телевізійних і рекламних проєктах.

27.12.2020
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Ігор Марусяк

28 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Ігор Марусяк. Вищу освіту в сфері культури та мистецтв Ігор отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

28.12.2020
об 10:12