Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Карина Шереверова

18.08.2020
об 10:11

Сьогодні, 18 серпня, свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Карина Шереверова. Вона народилась у Кривому Розі, у 2013 році закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв та отримала спеціальність «актор театру і кіно». У 2015 здобула освіту у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, а у 2016 пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно. З 2018 року грає у «Дикому театрі». У кіно почала зніматись 8 років тому.

Редакція VGL cinema вітає Карину з Днем народження, бажаємо актрисі нових ролей у театрі і кіно, роботи у цікавих проєктах та здійснення творчих мрій.

Читачам ми пропонуємо добірку фільмів, у яких була задіяна сьогоднішня іменинниця.

Фільм «Заборонений»  розповідає про життя Василя Стуса. Поет не хоче і не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Говорить про те, про що мовчать інші. Стрічка висвітлює події 1965 та 1985 року, коли збірка Стуса «Палімпсести» написана ним у таборі для політв’язнів повинна бути висунута на Нобелівську премію з літератури. КДБ схвильований цим фактом і не може цього допустити. До табору, де знаходиться поет приїздить агент КГБ, аби вмовити Стуса відмовитись від висунення книги на премію…

Карина Шереверова грає Аллу Горську.

Серіал «Людина без серця» розповідає про те, як один раз на порозі дому головної героїні Євгенії з’явився хлопчик, що назвався її сином. Виявилось, що дитина смертельно хвора і допомогти малечі може лише кардіохірург Вадим. Та через особисту трагедію лікар більше не береться оперувати дітей…

Карина Шереверова грає у серіалі роль Аліни Козицької.

«Лікар Ковальчук» - головна героїня серіалу – лікарка-кардіохірургиня Оксана після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію і, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути, та хірург Максим, в якого вона колись була закохана…

Карина Шереверова грає в цьому проєкті роль Мар’яни.

 

Серіал «Виходьте без дзвінка» розповідає про Богдана, що нині працює таксистом, а у минулому був автогонщиком. Його дружина гине в автокатастрофі, винуватець аварії залишається на свободі, тож Богдан хоче самостійно відновити справедливість. Покарати кривдника йому вдається, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія.

Карина Шереверова грає у цьому серіалі Оксану.

 

Головний герой серіалу «На лінії життя» - військовий лікар Сергій кожен день допомагає бійцям стати на ноги та рятує їх. Кожна нова серія – нові пацієнти, їх проблеми та нові обставини, в яких опиняється лікар. Рятуючи життя поранених, Сергій паралельно розв'язує складні вузли власної долі. Адже в госпіталі працює його перше кохання Ольга та її чоловік Стас — найлютіший ворог Сергія.

Карина Шереверова грає тут фронтову санітарку Юлію Закревську.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Володимир Ковбель

10 серпня свій День народження відзначає український актор Володимир Ковбель. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Народився майбутній артист у Тернопільскій області. У шкільні роки займався вільною боротьбою та вчився у ліцеї посиленої військової підготовки, але вирішив стати актором. У 2016 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році почав працювати у Київському академічному театрі «Золоті ворота».

10.08.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Вергелес

11 серпня свій День народження святкує українська акторка, телеведуча та співачка Анастасія Вергелес. Сьогодні дівчині виповнюється 29 років. Народилась артистка у Вінницькій області. За її плечима – музична школа (клас фортепіано), вокальна студія та Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала ведучою ранкового розважального шоу «Ранок по-київські», була ведучою-журналістом програми «Телеакадемія», є організатором фестивалю «Woodstock Україна» та музичним директором фестивалю «Трипільске коло».

11.08.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олеся Жураківська

Сьогодні, 13 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Олеся Жураківська. Вона народилась у Києві, з 2002 року працює у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 1999 року знімається у кіно. У 2016 році за значний особистий внесок у культурний розвиток України Олесі Жураківський присвоєно звання заслуженої артистки України.

13.08.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Олександра Рудницька

Сьогодні, 16 серпня, свій день народження святкує українська акторка Олександра Рудницька. У 2016 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році стала працювати у театрі КХАТ. Гру в театрі суміщає з роботою у кіно.

16.08.2020
об 10:18