Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26.10.2020
об 10:52

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Іванну з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей та участі у нових проєктах.

Ось добірка серіалів, в яких грає акторка:

«Звонар-2» - багатосерійний фільм, головний герой якого – Антон Звонцов – молодий опер, що веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатись до правоохоронних органів. Він може розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, провести переговори з нападниками або зловити грабіжників. У нього з’явився особистий ворог – маніяк, і вперше оперативник не знає як впіймати негідника.

У цьому серіалі Івана Ніцак грає роль героїні на призвище Вербатова.

Головна героїня серіалу «Її чоловіки» – дільничний лікар Марина. Вона одна виховує сина-підлітка і навіть не мріє знову вийти заміж. Одного разу в її житті зявляється відразу кілька чоловіків. Вона знайомиться з одним з пацієнтів – колишньою рок-зіркою Борисом. Співробітниця сватає їй бізнесмена Леоніда. На додачу на горизонті раптово з'являється колишній коханий Георгій, який покинув її вагітною. Перед Мариною постає непростий вибір. Але ситуацію допомагає вирішити син Марини, який сам вибирає чоловіка для матері...

У цьому серіалі Іванна Ніцак грає роль Рити.

«Старший слідчий» - Олена працює слідчим та виховує 17-річну доньку. Дівчина вступае до вишу в обласному центрі та збирається переїжджати. Коли Олена дізналась, що в цьому місті діє маніяк, то вирішила поїхати туди разом з донькою і подивитись, як дівчина влаштується у гуртожитку.

У цьому серіалі Іванна Ніцак грає роль Наді.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22 жовтня свій день народження святкує юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

22.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Зюркалова

23 жовтня свій день народження святкує українська акторка кіно і театру Анастасія Зюркалова. Сьогодні їй виповнюється 29 років. Донька чемпіонки світу зі спортивної гімнастики Оксани Омелянчик. Закінчила Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Випадково дівчина потрапила на кастинг до Оксани Байрак і режисерка відібрала її для ролі у своєму фільмі «Снігова королева, або Сон зимової ночі». У 2014 році стала акторкою Київськоїї академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я».

23.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Катерина Сергеєва

Сьогодні, 24 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Катерина Сергеєва. У 2000 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення. Працює у театрі «Особистості». Має доньку та сина. Нині активно знімається у кіно, а крім цього – є актрисою дубляжу. Її голосом говорять героїні Кемерон Діаз, Міли Йовович, Дженіфер Аністон.

24.10.2020
об 10:48

Новини

Дні народження зірок: Дамір Сухов

25 жовтня свій день народження святкує український актор Дамір Сухов. Сьогодні йому виповнюється 43 років. Народився артист у Бердянську, закінчив Дніпропетровське театральне училище. Наразі активно знімається в кіно.

25.10.2020
об 10:34