Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Іван Вороний

30.10.2020
об 10:05

30 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Іван Вороний. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Закінчив він Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 2010 року працює в Українському малому драматичному театрі та знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Івана з Днем народження, бажаємо йому нових цікавих ролей у кіно та театрі, вдячних глядачів та повної творчої реалізації.

Пропонуємо до вечірнього перегляду один з фільмів із добірки кіноробіт актора.

Серіал «Пошта». Головна героїня Олена  щойно розійшлась із чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу Олена втрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчини виплутуватись зі складних ситуацій.

У цьому серіалі Іван Вороний грає роль героя на ім'я Дмитро.

 

Пригодницький серіал «Опер за викликом» розповідає про капітана Артема. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень. Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько «Дід».

Іван Вороний тут виконує роль вора-карманника.

 

«Здамо будиночок біля моря» - в одному домі мешкають Жанна з коханим Леонідом, екс-чоловіком Борисом і їх трьома дітьми та бабусею Сімою. Щоб прогодувати всіх родичів, Жанна вирішує трохи заробити в курортний сезон і поселити в прекрасному будиночку біля моря постояльців.

У цьому серіалі Іван Вороний грає роль героя на ім'я Славко.

 

«Новенька» - головна героїня Віра з бідної родини потрапила у школу для дітей-мажорів. У неї є таємне завдання від поліції, від якого вона не може відмовитися. Дівчина опиняється у центрі заплутаної детективної інтриги та шкільних конфліктів. Ще й закохується у найкрутішого хлопця школи…

Іван Вороний виконує тут роль менеджера.

 

«Черговий лікар» - багатосерійний фільм, що розповідає про роботу лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і лікарі стають учасниками цих драм. Іноді вони допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють у одній з київських лікарень.

Іван Вороний грає тут героя, якого звуть Сергій.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:52

Новини

Дні народження зірок: Даніїл Каменський

Сьогодні, 27 жовтня, свій 20-річний ювілей святкує український актор Даніїл Каменський. Народився він у Полтаві, закінчив театральне відділення Полтавської школи мистецтв і Гадяцький державний коледж культури та мистецтв ім. І. Котляревського.

27.10.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

28.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

29.10.2020
об 10:11