Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Юрій Кухаренко

27.04.2021
об 10:50
Автор: Віталій Баранник

27 квітня 1981 року в Литві народився актор театру та кіно Юрій Кухаренко. У 12 років, Юрій переїхав з батьками в Україну до міста Охтирка Сумської області. В сім’ї хлопця причетних до сфери культури не було, а Юрій хотів стати артистом ще з дитинства. Брав участь у шкільних творчих заходах та грав у КВК. Однак після школи не наважився вступити до театрального вишу. Натомість відслужив у армії, випробував себе в кількох професіях, а згодом вирішив реалізувати свою мрію. Спочатку відвідував акторські курси, протягом року працював у театрі монтувальником сцени. І лише після цього Юрій Кухаренко вступив на факультет театрального мистецтва (майстерня В. І. Зимньої) Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.  І. Карпенка-Карого.

Деякий час актор працював у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської, наразі грає на сцені Київського театру російської драми ім. Лесі Українки.

У кіно Юрій Кухаренко почав зніматися ще під час навчання на акторських курсах, граючи у масовці. Згодом, ставши студентом університету ім. Карпенка-Карого, був задіяний в епізодах різних телепроєктів, наприклад, у серіалі «Повернення Мухтара». Останнім часом актор багато знімається в серіалах, де йому пропонують грати різних персонажів: поліцейських, адвокатів, слідчих та лікарів. Глядачі, зокрема, могли бачити його акторські роботи в стрічках : «Королева доріг», «Стоматолог», «Тінь зірки», «Чесна гра», «Чужі діти», «Сімейний портрет», «Авантюра», «Наша лікарка», «Ніколи не здавайся», «Інше життя Анни», «Квочка».

 

Серед інших своїх проєктів Юрій Кухаренко виділяє 8-серійний трилер «Схованки», про розслідування таємничого зникнення дівчинки. Актор грав у цьому серіалі другорядну роль батька однієї з дівчат, які загадково зникли під час домашньої гри.

 

«Цікава була сама атмосфера на знімальному майданчику й дуже гарна команда. Тому, незважаючи на те що в мене було всього кілька знімальних днів, взяти участь у створенні цієї історії було дуже цікаво», – зазначив ЮРІЙ КУХАРЕНКО.

 

 

Незабаром на екрани повинна вийти 8-серійна мелодрама «Справа рук потопаючих» режисера Антона Азарова, у якій розповідається про невелике місто Нові Плавні, яке через аномальні зливи перебуває під загрозою затоплення. Оскільки на місцевій ГЕС затягнувся ремонт греблі, то жителі містечка розуміють увесь масштаб можливої трагедії, але сподіваються, що їхню проблему вирішить офіційна влада. Однак скоро всі починають розуміти, що порятунок потопаючих   – справа рук самих потопаючих.

«Хоча в мене в цьому серіалі невелика роль, але досить цікава. Я граю директора фабрики мінеральних добрив, якого на цю посаду «проштовхнув» його батько – досить впливова людина. Мій герой любить погуляти, випити, він програє на ігрових автоматах досить велику суму грошей і доводить підприємство до банкрутства. Робочі вимагають виплатити їм заробітну плату, але грошей немає. У цей час починається потоп і вода затоплює склади з небезпечними хімікатами. Тобто в мого героя на фоні природної катастрофи є певні конфліктні ситуації з робітниками та з батьком. Тому, навіть незважаючи на те що це другорядний персонаж, грати було цікаво, адже в нього була своя історія», – розповів про зйомки в цьому проєкті ЮРІЙ КУХАРЕНКО.

 

Редакція VGL Cinema вітає Юрія з днем народження, бажаємо нових ролей у масштабних проєктах.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Наталія Сумська

22 квітня 1956 року в спадковій родині акторів народилася відома українська акторка та телеведуча народна артистка України Наталія В'ячеславівна Сумська. У 1977 Наталя В'ячеславівна закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого і почала працювати в Національному театрі ім. Івана Франка, провідною акторкою якого залишається протягом багатьох років.

22.04.2021
об 11:07

Новини

Дні народження зірок: Катерина Котова

23 квітня свій 32-й день народження відзначає українська кіноактриса Катерина Котова, відома за ролями у багатьох фільмах та серіалах: «Врятувати маму», «Не жіноча робота», «Шість», «Перетинаючи межу», «Плата за порятунок», «Лікар Ковальчук», «Пес», «Жіночий лікар» та інших.

23.04.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Віра Климковецька

21 квітня 1988 року в Харкові народилася українська акторка театру та кіно Віра Климковецька. Напередодні дня народження актриси ми зв’язалися з нею, щоб привітати з майбутнім святом, та попросили розповісти про свій творчий шлях і найцікавіші для неї роботи в кіно.

21.04.2021
об 12:35