Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Юлія Загорна

22.09.2020
об 10:12

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Загорна. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Нині працює у тестрі «Мушля» та «Київ»,  досить активно знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Юлію з Днем народження,  бажаємо їй участі у нових цікавих проєктах та повної творчої реалізації.

Для читачів ми підготували традиційну добірку стрічок, де задіяна акторка.

«Жіночий лікар -3» - дія серіалу розгортається у новій сучасній клініці. Колишній тесть головного героя Романа Широкова запрошує його працювати разом, адже чоловік вважається одним з найталановитіших лікарів країни. Він єдиний, хто може довести до кінця інноваційну наукову розробку, від якої залежить доля дочки професора – Ніни. Однак інвестори та співробітники клініки не раді появі нового професіонала. Загрозу в особі Широкова відчуває і заступник професора – доктор Олег Чернов. І він готовий на все, аби тільки позбутися конкурента.

У цьому серіалі Юлія грає роль пацієнтки Лариси Кравцової.

   

«Черговий лікар» - у кожній серії лікарі рятують життя пацієнтам, а ще – допомагають вирішити їх особисті проблеми. Люди у білих халатах  не тільки пришвидшують одужання, а й надихають розмовами та порадами прийняти доленосні рішення. Головні герої серіалу – чотири лікаря. Різні за характером, вони готові зробити все, щоб врятувати своїх пацієнтів не тільки від фізичного, а й від душевного болю.

У цьому серіалі Юлія Загорна грає роль героїні на ім'я Руслана.

   

«Шляхетні волоцюги» - фільм про львівськихбатярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Вони завжди позитивні та завжди шукають пригод і вплутуються в різні авантюри. Так, одного разу, неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі, яка рано залишилася без батьків і за опікуна мала свого дядечка. Після його несподіваної смерті вона стає на заваді одразу двом представникам світового зла – нацистам та комуністам. Разом з батярами Міреком та Бодею вона рятує і себе, й увесь світ, і не в останнє – завдяки коханню

У цьому фільмі Юлія Загорна грає роль вчительки.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Валентина Сергеева

Сьогодні, 19 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Сергеева. Вона народилась у Дніпрі, у 2002 році закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, у 2006 – Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Київському театрі українського фольклору «Берегиня», а нині - у Київському театрі на Подолі. З 2010 року періодично знімається у кіно.

19.09.2020
об 11:17

Новини

Дні народження зірок: Лідія Таран

Сьогодні, 19 вересня, свій 43-й день народження святкує телеведуча Лідія Таран.

19.09.2020
об 12:07

Новини

Дні народження зірок: Євгеній Лебедин

20 вересня свій день народження святкує українськи актор Євген Лебедин. Сьогодні йому виповнюється 13 років. Не дивлячись на юний вік, актор вже встиг знятися у багатьох серіалах та фільмах. Вперше на знімальному майданчику Євген опинився у чотири роки. Наразі хлопець навчається у Київському ліцеї та займається в дитячій театральній студії і все це поєднує зі зйомками в кіно. Тільки за минулий рік юний актор зіграв у трьох фільмах та чотирьох серіалах, це були як ролі першого плану, так і другого.

20.09.2020
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Білл Мюррей

Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Білл Мюррей. Біографія актора добре відома його шанувальникам, але ми впевнені, що з нашої добірки фактів ви дізнаєтеся про нього багато нового й цікавого.

21.09.2020
об 10:04