Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Юлія Соболь

18.10.2020
об 10:09

18 жовтня свій ювілей святкує українська акторка Юлія Соболь. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Народилась артистка в Миколаєві, у 15 років поїхала до Токіо в якості моделі. Закінчила університет у Мілані. За фахом – мистецтвознавець-археолог.

 

Редакція VGL cinema вітає Юлію з Днем народження, бажаємо  їй  участі у цікавих проєктах. 

 

Ось декілька кіноробіт, в яких Юлія приймала участь в якості акторки.

 

«Спадок брехні» - фільм про колишнього агента МІ-6 Мартіна, який приїжджає до Києва на прохання журналістки Саші Степаненко. Вона просить колишнього оперативника допомогти їй розкрити правду про секретні спецоперації міжнародних спецслужб. Знаючи як працює система, Мартін вплутується у шпигунські інтриги.

У цьому фільмі Юлія грає роль журналістки Саші Степаненко.

 

«Діти ночі» - фільм, що розповідає про 17-річного Джуліо, який потрапляє у закритий пансіон для дітей багатіїв. У закладі панує наджорстока дисципліна, вчителі контролюють навіть кількість телефоних дзвінків. Джуліо разом із другом Едуардо періодично роблять нічні вилазки у ліс. Одного разу під час таких «прогулянок» вони знайомляться з проституткою Хеленою. Несподівано друзі дізнаються, що всі ці вилазки у ліс – частина таємної виховної програми пансіону і за ними весь цей час спостерігають…

У цьому фільмі Юлія Соболь грає роль Хелени.

 

«Чемпіон» - головний герой – Крістіан талановитий, але непередбачуваний футболіст. Аби він зміг навчитись контролювати свій характер президент футбольного клуба наймає Крістіану особистого наставника Валеріо. Це сором’язливий, одинокий професор, повна протилежність головному герою. Спочатку вони геть не сподобались один одному, але згодом знайшли спільну мову…

У цьому фільмі Юлія Соболь грає роль Сільвії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

15.10.2020
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Павло Чирва

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

16.10.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гершанік

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Юлія Гершанік. Народилась артистка в Миколаєві. У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До 2004 року грала у Миколаєвському художньому російському драматичному театрі. З 2005 року почала зніматись у кіно, дебютувавши у сіткомі «Леся+Рома».

17.10.2020
об 10:38