Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Юлія Гершанік

17.10.2020
об 10:38

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Юлія Гершанік.  Народилась артистка в Миколаєві. У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До 2004 року грала у Миколаєвському художньому російському драматичному театрі. З 2005 року почала зніматись у кіно, дебютувавши у сіткомі «Леся+Рома».

 

Редакція VGL cinema вітає Юлію з Днем народження, бажаємо  їй  творчої реалізації у цікавих проєктах.

 

Читачам пропонуємо згадати, в яких фільмах знімалася Юлія.

 

«Мир вашому дому!» - фільм за п’єсою Григорія Горіна «Задушна молитва». Дійство відбувається на початку ХХ ст. в одному з єврейських сіл в Україні. Бідний молочник Тев’є має п’ять дочок, для яких єдиний шанс вирватися зі злиднів – вдало вийти заміж. Але плани на майбутнє у батька і дівчат різні…

У цьому фільмі Юлія Гершанік грає роль однієї з подруг дівчат.

 

Серіал «Жіночий лікар» розповідає про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні. Однак згодом йому на зміну приходить новий лікар-гінеколог Платон. У нього важка доля і чоловік має таємниці від колег.

У цьому серіалі Юлія Гершанік грає роль Олени Кромишевої, доньки управляючої банком Лариси.

 

Головна героїня серіалу «Покоївка» Тетяна – власниця сімейного готелю, любляча мама та дружина. Проте до міста навідався власник великої готельної мережі Роман Дерябін. Він зацікавлений придбати землю, на якій знаходиться готель Тетяни. Вона  відмовляється продати йому свій бізнес, після чого у неї і її сім'ї починаються великі неприємності.

У цьому серіалі Юлія Гершанік грає роль Ніни.

 

«Дворняжка Ляля» циганці Лялі Рубіновій потрібні гроші і вона вирішує пограбувати будинок місцевих багатіїв. В момент злочину її схопив на гарячому син власника будинку. Однак замість того, щоб викликати поліцію, хлопець пропонує грабіжниці... вийти за нього заміж. І Ляля погоджується… та чи відбудеться весілля? Історія небезпечного любовного чотирикутника, з якого виживуть тільки двоє…

У цьому серіалі Юлія Гершанік грає власницю кафе Соню Задорожню.

 

«Здамо будиночок біля моря» - в одному домі мешкають Жанна з коханим Леонідом, екс-чоловіком Борисом і їхніми трьома дітьми та бабусею Сімою. Щоб прогодувати всіх родичів, Жанна вирішує трохи заробити в курортний сезон і поселити в прекрасному будиночку біля моря постояльців.

У цьому серіалі Юлія Гершанік грає роль доньки Жанни Лізи.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Микола Боклан

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу», Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

13.10.2020
об 11:33

Новини

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

15.10.2020
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Павло Чирва

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

16.10.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53