Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Юлія Гапчук

27.09.2020
об 10:40

27 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Гапчук. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Народилась акторка у Києві, у дитинстві та юнацтві професійно займалася народними танцями. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Працює у Київському театрі «Візаві» та активно знімається у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Юлію з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та різнопланових героїв.  

 

Читачам ми пропонуємо добірку проєктів, де грає акторка.

 

Головна героїня багатосерійної стрічки «Я все тобі доведу» - Олена мешкає в невеличкому місті, працює слідчим та виховує 17-річну доньку. Дівчина вступає до вишу в обласному центрі і збирається переїжджати. В цей же час у місті діє маніяк. Коли Олена про це дізналась, то вирішила поїхати туди разом з донькою і подивитись, як донька влаштується у гуртожитку.

У цьому серіалі Юлія Гапчук грає роль героїні на ім'я Карина Корнеєва.

 

 

Серіал «Людина без серця» розповідає про те, як один раз на порозі дому головної героїні Євгенії з'явився хлопчик, що назвався її сином. Виявилось, що дитина смертельно хвора і допомогти малечі може лише кардіохірург Вадим. Однак через особисту трагедію лікар більше не береться оперувати дітей…

Юлія Гапчук грає тут Віру Томіліну, прийомну мати Лева.

 

«Не жіноча робота» Світлана працює слідчим і через роботу не має часу на родину. Через це в неї не прості відносини з сином та колишнім чоловіком. Коли захворіла її мати, Світлана все кидає та їде до неї в село. Проте й тут вона не може залишитися осторонь від розслідування вбивства, в якому замішаний її шкільний приятель. В сільській громаді, де, здавалося б, все як на долоні, киплять таємні пристрасті... Жінка не тільки допомагає матері, а й наводить лад та стосунки з односельцями та родиною.

У цьому серіалі Юлія Гапчук грає роль Віки Стасевич.

 

«Солона Карамель» - головна героїня серіалу Поліна переживає справжню драму в житті. Чоловік зрадив, з роботи її звільнили, донька захворіла та впала в кому. Однак за допомогою власної справи – жінка хоче виробляти морозиво зі смаком солоної карамелі вона налагоджує життя.

У цьому серіалі Юлія Гапчук грає роль медсестри Галини.

 

Серіал «Стань моєю тінню» - історія про двох близнючок Ольгу та Віру. Перша відбила у сестри нареченого, стала його дружиною, розбагатіла. Друга – працює офіціанткою в ресторані. Одного разу Ольгу намагались вбити – вона опиняється у лікарні без свідомості та під чужим ім'ям для безпеки. Її чоловік благає Віру «тимчасово замінити» Ольгу для того, щоб підписати від її імені важливий контракт. Віра погоджується на кілька днів «перетворитися» на свою сестру Ольгу, не підозрюючи, що з цього моменту стає пішаком в чужій небезпечній грі, на кін в якій поставлено життя обох сестер...

Юлія Гапчук грає тут пацієнтку клініки.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

24.09.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Володимир Надутченко

25 вересня свій день народження святкує український актор Володимир Надутченко. Сьогодні йому виповнюється 21 рік. Народився у Нікополі на Дніпропетровщині, нині вчиться у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Знімається у кіно.

25.09.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Фатіма Горбенко

25 вересня свій день народження святкує українська акторка Фатіма Горбенко. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Фатіма в Одесі, професію акторки опановувала у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Ще під час навчання почала зніматись у кіно. Працює у Вільному театрі. Володіє англійською та іспанською мовою, полюбляє танцювати та плавати.

25.09.2020
об 10:41

Новини

Дні народження зірок: Марія Моторна

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

26.09.2020
об 10:36