Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ірина Складан

11.10.2020
об 10:32

Сьогодні, 11 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірина Складан. Вона народилася у Тернополі. Її батько – драматичний актор Богдан Стецько. У 1986 році закінчила театральну студію при Львівському академічному драматичному театрів ім. М. Заньковецької, у 2005 році отримала другу спеціальність і закінчила режисерське відділення Рівенського гуманітарного університету. У 1987 почала працювати у Тернопільскому драматичному театрі. У 1998 році стала керівником молодіжного театру «Багато галасу» у місті Тернопіль. Знімається у кіно та є викладачем майстерності актора у ТНПУ.

 

Редакція VGL cinema вітає Ирину з Днем народження, бажаємо їй цікавих проєктів, вдячних глядачів та учнів. 

 

До перегляду пропонуємо декілька кіноробіт за участі акторки.

 

«Старий і мімоза» зворушлива історія про літнього чоловіка. Головний герой іде у вечірній час вулицею і розминається з молодим чоловіком. Пройшовши кілька метрів у протилежному напрямку, вони раптово зупиняються, оглядаються і кілька секунд пронизливо дивляться один на одного – початок і закінчення. Старий хоче привітати з 8 березня важкохвору дружину і на останні гроші збирається купити їй гілочку мімози. Проте продавчиня квітів сприймає його за жебрака і зверхньо з ним поводиться, відламуючи найменшу гілочку. Схвильований старий плаче від гіркоти й приниження. Раптом з'являється молодий чоловік, який купує цілий букет квітів, а також торт і пляшку вина, щоб засмучений старий зміг гідно привітати свою дружину. Хвора жінка здивовано усміхається, коли бачить букет мімози в руках коханого.

У цьому фільмі Ірина Складан грає роль квіткарки.

 

Історична драма «...Час збирати каміння» - це історія, що відбулась у XIX ст. у гуцульському селі. Між холопськими та панськими землями текла річка Черемоша. Одного разу вона змінила русло. Ця обставила привела до суду між паном Шиманським та холопами Степаном Івасюком і Петром Олексюком.

У цьому фільмі Ірина Складан грає роль Анички.

 

«Одне життя» - короткометражна стрічка про життя одного чоловіка. Народження, навчання, служба в армії, одруження, народження дитини, розлучення та смерть на війні. Фільм-роздум про те, що треба жити сьогодні, а не відкладти щось на потім. Бо потім може і не настати.

У цьому фільмі Ірина Складан грає роль мами головного героя.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірина Кудашова

7 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ірина Кудашова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. Ірина народилася у Чернігові, з 8 років грала у шкільній театральній студії, потім у аматорській студії «23», де закінчила курси з акторської майстерності. Окрім опановування навичок акторської гри декілька років займалась танцями та спортивним орієнтуванням. 5 років тому, ще під час навчання у школі, дівчина дебютувала у серіалі «Сімейні мелодрами», щоправда, тоді їй дісталася маленька епізодична роль.

07.10.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Метт Деймон

8 жовтня 1970 року народився Метт Деймон, популярний американський актор, продюсер та сценарист. Деймона можна назвати «золотим» хлопчиком Голлівуду. До 30 років він став одним з найбільш затребуваних американських акторів і володарем найпрестижніших кінонагород, в тому числі, премій «Оскар» та «Золотий глобус». Журнал Forbes у 2007 році назвав Метта Деймона «найкращим вкладенням» у Голлівуді, оскільки його фільми приносили 29 доларів за кожен долар, який йому платили. Однак, щоб досягти свого високого становища акторові довелося докласти величезних зусиль.

08.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олесь Каціон

9 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олесь Каціон. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Закінчив Олесь Київський національний університет будівництва та архітектури. Ще студентом 4 курсу почав грати у спектаклях Театру-студії «Чорний квадрат» у Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював актором столичних театрів «Чорний квадрат», «Ательє 16» та Театру на Подолі.

09.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

10.10.2020
об 10:20