Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ірина Приємницька

14.03.2021
об 10:32

14 березня у Києві народилася акторка театру і кіно Ірина Приємницька. У старших класах дівчина почала цікавитися театром та класичною літературою. Згодом прийшла до кіно. Наразі у фільмографії іменинниці 10 ролей у коротких метрах, серіалах та у повному метрі.

З нагоди дня народження Ірини Приємницької розповідаємо про нещодавні проєкти, в яких була задіяна молода артистка.


«Пошта»


Детективний серіал ТРК «України» розповвдає про працівників пошти, які не лише виконують свої робочі обов’язки, а й допомагають людям у вирішенні складних ситуацій. Головна героїня Олена пережила важке розлучення. До того ж вона виявляється втягнутою у кримінальну історію.


«Коп з минулого»


Капітан міліції Олег Долін відкриває очі на лікарняному ліжку і дізнається, що в комі він пролежав близько 20 років. За цей час світ змінився, міліція перетворилася на поліцію, рекет і «братки» залишилися в минулому, а у нинішній реальності всі «сидять» у ґаджетах, знімають блоги і, що зовсім дивно, їдять суші барабанними паличками. Для «прибульця» з лихих 90-х, який зберіг професійні навички, серце і душу молодого хлопця, знайдеться робота і в новій поліції. Адже, як і раніше, погані хлопці роблять погані вчинки...

Детективну історію з продовженням, яку транслював телеканал ICTV, засновано на форматі німецького серіалу «Останній бик».


«Інша»
 


Історія молодої і привабливої ​​жінки, яка стає випадковим свідком убивства і тепер змушена переховуватися від бандитів, щоб і самій не загинути. Кращий друг головної героїні, який давно в неї закоханий, допомагає їй зникнути, щоб хоча б на деякий час позбутися від небезпечного переслідувача. Уляна вирішує виїхати в інше місто до своєї успішної і багатої сестри-близнючки Лери, з якою давно не спілкувалася. Але на порозі зустрічі дізнається, що сестра щойно загинула. А все її оточення – чоловік, друзі, колеги – приймають Уляну за Леру. Але чи зможе Уляна стати повноцінною хазяйкою чужого життя, виконуючи роль іншої людини?

Над виробництвом 18-серійної мелодрами працювала компанія Star Media. У цьому проєкті Ірина Приємницька з'являється в епізодичній ролі.

 

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо акторці гарних ролей та кар'єрного розвитку.


Джерело: Dzuga MDB
Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55

Новини

Дні народження зірок: Яна Ключник

11 березня народилася українська актриса театру та кіно Яна Ключник. Цьогоріч на екрани має вийти фільм «Ведмежа пастка», в якому сьогоднішня іменинниця виконує головну роль. У 2020-му в український прокат також виходила стрічка «Передчуття» за участі Яни, проте в цій роботі В’ячеслава Криштофовича акторка з’являється в епізоді.

11.03.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Олексій Комаровський

12 березня народився український актор Олексій Комаровський. Здебільшого він знімається в телесеріалах. Популярність Олексію принесла головна роль в телепроєкті для каналу НЛО TV «Паніка Вова», який вийшов в ефір два роки тому. Про нього та інші серіали, в яких можна побачити сьогоднішнього іменинника розповідаємо детальніше.

12.03.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лукашова

13 березня народилася українська акторка Ірина Лукашова. Довгий час дівчина була моделлю, потім працювала телеведучою та моделлю, а згодом потрапила в кіно. Телеглядачі могли бачити Ірину в серіаліті «Агенти справедливості» та телесеріалі «Швидка». В обох проєктах дівчина з'являлася в епізодах. Головні ролі сьогоднішній іменинниці діставалися здебільшого в артхаусному кіно. Про декілька таких фільмів і поговоримо.

13.03.2021
об 10:28