Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Ірина Лукашова

13.03.2021
об 10:28

13 березня народилася українська акторка Ірина Лукашова. Довгий час дівчина була моделлю, потім працювала телеведучою та моделлю, а згодом потрапила в кіно. Телеглядачі могли бачити Ірину в серіаліті «Агенти справедливості» та телесеріалі «Швидка». В обох проєктах дівчина з'являлася в епізодах. Головні ролі сьогоднішній іменинниці діставалися здебільшого в артхаусному кіно. Про декілька таких фільмів і поговоримо.


«Шість»
 Друга світова війна. Німецький трудовий табір. У камері п'ять жінок. Судячи з імен та зовнішності – слов'янського походження. Одна з них вбила німецького офіцера Краузе. Вбила напередодні втечі, до якого вони готувалися, зробивши підкоп. Командування трудовим табором оголосило: якщо вбивця офіцера буде знайдений, то іншим жінкам збережуть життя. Якщо ж ні, то всіх стратять. Старша з них починає розслідування, намагаючись з'ясувати, хто з п'яти жінок, коли, як і за яких обставин підняв ненавмисно загублений охоронцем ніж і вбив офіцера?

У цій воєнній драмі Ірина Лукашова грає головну роль – ув’язнену в концтаборі.


«Перетинаючи межу»

 Один день із життя психоаналітика. Його пацієнти приходять по черзі; їхні історії розкривають минуле головного героя.
З першого кадру фільму ми знаємо, що день закінчиться досить жорстоко або навіть трагічно. Тільки у фіналі глядачі розуміють, що насправді сталося і що відбувалося.

У містичному трилері режисера Анара Азімова сьогоднішня іменинниця грає роль стюардеси.


«Мої думки тихі»


Звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити до «привабливої Канади». Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима.

Ірина Лукашова у фільмі Антоніо Лукіча з'являється в епізоді у якості акторки.

 

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо творчого розвитку та кар'єрного росту.


Джерело: Dzuga MDB
Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Яна Ключник

11 березня народилася українська актриса театру та кіно Яна Ключник. Цьогоріч на екрани має вийти фільм «Ведмежа пастка», в якому сьогоднішня іменинниця виконує головну роль. У 2020-му в український прокат також виходила стрічка «Передчуття» за участі Яни, проте в цій роботі В’ячеслава Криштофовича акторка з’являється в епізоді.

11.03.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Олексій Комаровський

12 березня народився український актор Олексій Комаровський. Здебільшого він знімається в телесеріалах. Популярність Олексію принесла головна роль в телепроєкті для каналу НЛО TV «Паніка Вова», який вийшов в ефір два роки тому. Про нього та інші серіали, в яких можна побачити сьогоднішнього іменинника розповідаємо детальніше.

12.03.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

09.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55