Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ірина Лазер

18.02.2021
об 10:10

18 лютого народилася актриса театру та кіно, викладачка сценічної мови й акторської майстерності, співачка та композиторка гурту Mavka Ірина Лазер. Незабаром ми побачимо Ірину у документальному фільмі «Депортація 44-46» в одній із головних ролей.

«Депортація 44-46»

 

Сюжет, навколо якого розкриватиметься історія, – реальна доля матері та доньки з одного з українських сіл Холмщини: під час виселення вони були розлучені й зустрілися лише через багато років завдяки щасливому випадку, спогадам та допомозі знайомих людей. Нарація побудована на діалозі матері та доньки – оповіді зрілої жінки, що втратила дитя, та маленької загубленої дівчинки, що втратила сім’ю.

 

«Казка про гроші»

 

Фільм знято за мотивами казки Володимир Короленка «Судний день, або Йом-Кіпур». За сюжетом сільський парубок Левко успадковує млин свого дядька, який за загадкових обставин утопився в озері. Одного разу волею долі Левко стає свідком містичного дивного зникнення місцевого єврея Янкеля після чого привласнює його шинок. Кажуть, що Янкеля за надмірну скнарність у Йом-Кіпур забрав чорт Хапун. Але через рік він повертається, кажучи, що дійсно втік від нечистої сили. В цей час Левко, вже багатий і знатний чоловік, повністю втрачає голову від цих дзвінких монет. Він хоче ще, й іще, й іще. Коли він геть втрачає здатність до співчуття, дружби та кохання, нечиста сила добирається і до нього. Врятуватися Левко може тільки якщо зрозуміє свої помилки.

В цьому фільмі Олеся Моргунець-Ісаєнка Ірина Лазер грає співачку.

 

«Почати спочатку. Марта»

 

За сюжетом Марта кілька разів за своє життя була сурогатною матір'ю для бездітних пар. Зараз у неї своя успішна справа, а дітей немає. Вона розуміє, що багато чого впустила в цьому житті. Та як треба вчинити? Що необхідно зробити, щоб віднайти внутрішню гармонію? Несподівано життя зводить її з давнім другом.

У фільмі, знятому компаніями Star Media та Зодіак-Восток за сценарієм української письменниці Ірен Роздобудько, Ірина Лазер грає медсестру.

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо здібних студентів та реалізації творчого потенціалу.

 

Джерело: Dzyga MDB

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталія Єфремова

14 лютого у Харкові народилася українська акторка театру та кіно Наталія Єфремова. Майбутню професію вона отримала в Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського. Наразі Наталія працює в театрі та знімається в кіно в ролях другого плану.

14.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Михайло Самарський

15 лютого у Києві народився український актор театру і кіно Михайло Самарський. Сьогодні йому виповнюється 27 років.

15.02.2021
об 10:38

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудько

16 лютого в Києві народився український актор театру та кіно Олександр Рудько. Сьогодні йому виповнюється 32 роки.

16.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Слава Бабенков

17 лютого своє 34-річчя святкує український актор театру та кіно В’ячеслав Бабенков. П’ять років тому він закінчив своє навчання в New York Film Academy. Потім вступив на акторські курси в Ukrainian Film School. Наразі успішно знімається в кіно та телесеріалах.

17.02.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Поліна Фролова

Сьогодні, 17 лютого, народилася українська акторка Поліна Фролова. Вона три роки тому закінчила своє навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого і вже її фільмографія налічує близько 10 фільмів та телесеріалів, в яких молода артистка грає як головні, так і другорядні ролі.

17.02.2021
об 11:16