Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ірина Кудашова

07.10.2020
об 10:15

7 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ірина Кудашова. Сьогодні їй виповнюється  21 рік. Ірина народилася у Чернігові, з 8 років грала у шкільній театральній студії, потім у аматорській студії «23», де закінчила курси з акторської майстерності. Окрім опановування навичок акторської гри декілька років займалась танцями та спортивним орієнтуванням. 5 років тому, ще під час навчання у школі, дівчина дебютувала у серіалі «Сімейні мелодрами», щоправда, тоді їй дісталася маленька епізодична роль.

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо творчої реалізації.

Якщо вам цікавий творчий шлях дівчини, пропонуємо звернути увагу на вибрану фільмографію актриси.

«В чорній, чорній кімнаті» в одному з повітових міст старшокласники побачили занедбані археологічні розкопки язичницького капища. Після цього в місті відбулась низка жахливих та незрозумілих подій. Розібратись в тому, що трапилось має намір учитель історії, який нещодавно приїхав до міста.

У цьому фільмі Ірина Кудашова грає роль Оленки.

«Нове життя Василини Павлівни» - історія вчительки з маленького містечка – Василини Павлівни, яка випадково стає свідком сварки злочинців, що вбивають один одного. Поруч з трупами на лісовій галявині жінка помічає кейс, набитий новими купюрами. Гроші вона залишає собі….

Ірина грає тут роль дівчини Улі.

Дія фільму «Інший Франко» відбувається у червні 1941 року. В маєтку Франків у Львові знаходится старий друг Петра Франка – Андрій Грищук. Разом вони стояли біля витоків скаутської організації «Плас»; боролися за кохання однієї жінки; під час Першої світової війни разом рятувалися з палаючого літака; рятували дітей у Харкові від голоду, а тепер вони у вирі подій Другої світової війни… Це історія дружби, суперництва та кохання.

Ірина Кудашова грає тут роль Іванни Франко.

«Школа» - у середню школу в новому навчальному році приходять двоє молодих вчителів. Бізнес-леді Катерина пішла вчити дітей економіки, аби налагодити стосунки з донькою, ученицею школи. Вона закохується у вчителя англійської мови Алекса. Однак вони обидвоє ніколи не працювали у школі та діють так, як діяли у звичайному житті. Неправильно написаний план уроку або незаповнений вчасно шкільний журнал може стати причиною звільнення…

У цьому серілаі Ірина Кудашова грає головну роль Верноніки Тихонової.

 

«Київська зірка» - серіал про життя відеоблогерів, чим вони живуть, кого кохають, куди ходять і в які неприємності потрапляють та як з них викручуються…

У цьому серіалі Ірина Кудашова грає головну роль Кейт.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Єва Шевченко-Головко

Третього жовтня свій день народження святкує українська акторка Єва Шевченко-Головко. Сьогодні їй виповнюється 12 років. Народилася дівчинка у Києві. З ранніх років займається танцями, з усіх напрямів найбільше подобається хіп-хоп. Також відвідує уроки музики та грає на фортепіано. У 2015 році почала ходити на курси акторської майстерності, у 2016-му – стала займатися у школі дубляжу. Нині навчається в школі з поглибленим вивченням іноземних мов та знімається у кіно.

03.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олена Нагаєва

Сьогодні, 5 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Нагаєва. У 1996 році вона закінчила Одеський театральний ліцей, у 2003 – отримала диплом Одеського національного університету ім. Мечникова. Деякий час працювала в Одеськом театрі кукол, є актрисою Одеського театру юного глядача. Іноді знімається у кіно.

05.10.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Сергій Дашевський

6 жовтня свій ювілей святкує український актор Сергій Дашевський. Сьогодні йому виповнюється 60 років. Народився Сергій у Донецьку, в 1987 році закінчив Київський державний інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

06.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Ірина Кудашова

7 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ірина Кудашова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. Ірина народилася у Чернігові, з 8 років грала у шкільній театральній студії, потім у аматорській студії «23», де закінчила курси з акторської майстерності. Окрім опановування навичок акторської гри декілька років займалась танцями та спортивним орієнтуванням. 5 років тому, ще під час навчання у школі, дівчина дебютувала у серіалі «Сімейні мелодрами», щоправда, тоді їй дісталася маленька епізодична роль.

07.10.2020
об 10:15