Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ірина Гришак

30.09.2020
об 10:11

30 вересня свій день народження святкує українська акторка Ірина Гришак. Сьогодні їй виповнюється 23 роки. Народилась Ірина у Миколаєві. У 2012 році вступила до Миколаївського муніципального академічного коледжу, де опановувала спеціальність «акторське мистецтво». Після – стала студенткою Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Два роки тому почала зніматися у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Ірину з Днем народження, бажаємо їй участі у нових цікавих проєктах та реалізації творчих задумів.

Читачам ми пропонуємо подивитися добірку фільмів та серіалів, де грає артистка.

«Акушерка» - це історія про головну лікарку пологового Тетяну. Вона дуже любить свою роботу та присвячує їй весь час. Однак трагічний випадок з породіллю перекреслює її життя. Жінка мала сердечну патологію, вирішила народжувати вдома та під час пологів померла. Дитину вдалось врятувати, проте лікарку відсторонюють від роботі і в той же час, її зраджує чоловік, але у боротьбі за чесне ім’я Тетяна несподівано знаходить кохання всього життя.

У цьому серіалі Ірина Гришак грає роль героїні на ім'я Катя.

«Зникаючі сліди» - драматичний серіал про непрості випробування та стосунки. У працівника поліції Кирила та його дружини-профайлера Тетяни викрадають доньку. Під час її визволення машина з дівчинкою вибухає. Кирило важко переживає горе, впадає в депресію, починає зловживати алкоголем, у результаті чого втрачає дружину та роботу. Тим часом у місті відбуваються злочини, зникають люди, викрадають дітей. І колишня начальниця Кирила допомагає йому повернутися на роботу в поліцію, в парі з ним працюватиме кращий профайлер – його колишня дружина.

У цьому серіалі Ірина Гришак грає роль героїні Марини.

Фільм «Шляхетні волоцюги» - це історія про львівських батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Вони завжди шукають пригоди і вплутуються в різні авантюри. Так, одного разу, неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі, яка рано залишилася без батьків, а ще за опікуна має свого дядечка. Після його несподіваної смерті вона стає на заваді одразу двом представникам світового зла – нацистам та комуністам. Разом з батярами Міреком та Бодею вона рятує і себе, й увесь світ, і не в останню чергу – завдяки коханню.

У цьому фільмі Ірина Гришак грає роль Христі.

«Жіночі секрети» студентка коледжу Юлія завагітніла. Для переривання вагітності потрібна згода батьків, адже вона неповнолітня. Проте зізнатися їм дівчина не може, бо боїться їх реакції. Її 30-річна подруга Марта погоджується допомогти дівчинці, адже 12 років назад була на її місці. Вона йде на зустріч з батьком Юлі. Зайшовши до кабінету вона впізнає Івана –  колишнього коханця. Саме з ним 12 років у Марти стався занадто бурхливий роман.

У цьому серіалі Ірина Гришак грає роль головної героїні Юлі.

   «Сонячний листопад» - Ніна і Кирило брат і сестра. Він – зірка школи, вона – старанна і тільки. Дівчина проходить через випробування, втрачає і здобуває кохання, перемогає страшну хворобу стає сильною особистістю, яка хоче допомагати не тільки родині, а й іншим.

У цьому серіалі Ірина Гришак грає роль Ніни.

 

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Моторна

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

26.09.2020
об 10:36

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гапчук

27 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Гапчук. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Народилась акторка у Києві, у дитинстві та юнацтві професійно займалася народними танцями. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Працює у Київському театрі «Візаві» та активно знімається у кіно.

27.09.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Грицай

28 вересня свій ювілей відзначає український актор театру і кіно, телеведучий Дмитро Грицай. Сьогодні йому виповнюється 35 років. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював ведучим ранкового розважального шоу «Ранковий промінь». Нині знімається у кіно та грає у Київському академічному

28.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Ольга Сафронова

Сьогодні, 29 вересня, свій день народження відзначає українська акторка Ольга Сафронова. Вона народилась у Києві. Акторську освіту отримала, закінчивши українську кіношколу. Працювала у театральній лабораторії Masterskaya та нині є актрисою театра Akterstvo і знімається у кіно.

29.09.2020
об 10:12