Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ірина Дорошенко

19.07.2020
об 10:11

Сьогодні, 19 липня, свій день народження святкує українська народна актриса Ірина Дорошенко.

 

Ірина Дорошенко одразу після закінчення Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого пішла працювати до Національноного українського драматичного театру ім. І. Франка. Окрім  гри в театрі, Ірина Дорошенко знімається в кіно та займається дубляжем. Саме її голос глядачі чують, коли спостерігають за пригодами Мардж та Ліси Сімпсонів з однойменного серіалу. Також акторка озвучила одну з героїнь серіалу «Секс і місто», персонажів з мультфільмів «Аладін», «Король Лев-2», «Льодовиковий період», «Ліло і Стіч», «Губка Боб», «Пригоди Пінокіо» та героїнь фільмів «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Міс Конгеніальність 2», «Той, що біжить лабіринтом»  та багато інших.

Редакція  VGL cinema вітає Ірину Дорошенко з Днем народження. Бажаємо цікавих проєктів, енергії для втілення мрій та наснаги у творчому житті.

 

Читачам ми пропонуємо подивитись одну зі стрічок, в якій грає Ірина Дорошенко. 

 

«Платон Ангел»  - стрічка, в основі якої п’єса «Дикий Ангел» Олекси Коломійця. Головний герой – принциповий хірург Платон Ангел, який виховує трьох синів. Коли діти виросли, то молодший Павло одружився на юній студентці, за що батько вигнав його з дому. Середній Федір – закохався в заміжню, і це теж не сподобалось батьку. Старший став чиновником та підписав сумнівний дозвіл на будівництво будинків, що Плантону також не сподобалось. Тепер батько родини зрозумів як вів себе всі ці роки та хоче возз’єднати родину…

В цій стрічці Ірина Дорошенко грає дружину головного героя Уляну.

 

«Зоя» – багатосерійна мелодрама, що розповідає про дівчину, яка втратила коханого. Тепер вона бажає тільки одного – помститись тому, хто винен у його смерті. Проте, чи насправді винен той, кому вона хоче завдати болю та до чого може привести жага помсти, на що здатні люди заради коханої людини головна героїня зрозуміє тільки наприкінці.

Ірина Дорошенко грає тут Тамару, мати однієї з героїнь.

 

«Кріпосна» - один з найпопулярніших українських серіалів, який також має високий рейтинг і у закордонного глядача. Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань – від втрати близьких і народного повстання то київського борделю.

Ірина Дорошенко грає тут мати Решетникова.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Дні народження зірок: Ольга Кіяшко
Новини

Дні народження зірок: Ольга Кіяшко

Сьогодні день народження святкує актриса, телеведуча, педагог Ольга Кіяшко.

13.07.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Ада Роговцева

Сьогодні, 16 липня, свій День народження святкує українська актриса Ада Роговцева. Майбутня улюблениця мільйонів українців народилась у Глухові, що нині територіально належить до Сумської області. У 1954 році вступила до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого. У 1958 почала працювати у Київському національного академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки та паралельно зніматись у кіно.

16.07.2020
об 10:15

Дні народження зірок: Маріанна Дружинець
Новини

Дні народження зірок: Маріанна Дружинець

Сьогодні VGL cinema вітає з днем народження актрису Маріанну Дружинець.

17.07.2020
об 09:54

Новини

Дні народження зірок: Віталій Борисюк

Сьогодні, 18 липня, свій день народження святкує український актор та телеведучий Віталій Борисюк. Народився він у 1963 році в Києві. У 1988 році – закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого та одразу почав працювати у Київському Національному театрі російської драми ім. Лесі України. У кіно знімається з 1986 року. Ми підготували ТОП-10 фактів з життя Віталія Борисюка.

18.07.2020
об 10:19