Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Іраклій Маруашвілі

23.02.2021
об 10:46

23 лютого свій день народження святкує український актор грузинського походження Іраклій Маруашвілі. Сьогодні артисту виповнюється 31 рік.

Фільмографія Іраклія складається здебільшого з епізодичних ролей, проте останнім часом актор почав грати головних героїв фільмів. Наприклад, в кінороботі Костянтина Коновалова сьогоднішній іменинник грав Йорама. З цього фільму і почнемо добірку проєктів, в яких задіяний Іраклій Маруашвілі.

 

«Фортеця Хаджибей»

 

Кінець ХVІІІ сторіччя. Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за Північне Причорномор’я. Тримається остання фортеця – Хаджибей. Козаки-Задунайці посилають козака Андрія до турецького коменданта фортеці Ахмет-паші з листом, в якому таємне повідомлення надзвичайної ваги, що стосується війни. Ахмет-паша має великий вплив на султана, тож він мусить відправити цей лист морем у Стамбул – особисто султану. Але фортецю захоплюють російські війська, Ахмет-паша потрапляє до темниці. Уникнути полону вдається його єдиній дочці – красуні Фатімі. Андрій і Фатіма знайомляться у важких обставинах, і мають вирішити, як чинити далі. У цей час до порту Хаджибей прибуває грузинський мандрівник Йорам – він привіз унікальну лозу, щоб виростити виноградник. Також він має старовинний кубок, який віддав йому дядько Тимош. Цей кубок колись належав славетному Д’Атраньяну і, за словами дядька Тимоша, ця річ має врятувати життя Йораму.

На чорноморському узбережжі сміливий та чесний Йорам одразу потрапляє у складну ситуацію з російськими солдатами, і погоджується допомогти Андрію та Фатімі. У нього є ще одна важлива причина – Йорам знайомиться з українською красунею Катрею, чий батько, пан Данило, теж у російській темниці. Разом молоді люди розробляють і реалізують відчайдушний план…

 

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»

 

 

XVI століття. Молодий селянський хлопець Іван викрадає коштовності у московського царя, щоб викупити матір з турецького полону. Серед награбованого опиняється магічна сережка, яка робила владику непереможним. Розгніваний цар відправляє на пошуки зухвальця свого найкращого воїна – нещадного Федора. Ховаючись від переслідувача, Іван втрачає скарб, а цінний артефакт потрапляє на Запорізьку Січ. Тепер хлопця і його товаришів чекає довга подорож, щоб повернути реліквію, врятувати матір і не попастися в лапи ворога.

Іраклій Маруашвілі у першому телесеріалі, який транслювали в кінотеатрах, зіграв розбійника.

 

«Швабра»

 

 

Анна працює в школі. Вона не просто вчителька, а дуже талановитий математик. Одного разу на зустрічі зі своїми одногрупниками Анна знаходить вбиту людину. Ним виявився той хлопець, в якого вона була колись закохана. Не замислюючись про наслідки, Анна залишає свої відбитки пальців на знарядді злочину. Вона опиняється за ґратами. До того ж її звинувачують ще в низці нерозкритих справ. Але Анна не збирається миритися з несправедливістю і готова довести свою невинність. Вона використовує свою логіку і математичні знання, щоб вичислити справжнього вбивцю. У цьому їй допомагає капітан Вершинін. Те, що відбулося змушує Анну по-іншому подивитися на своє життя, забути минулі образи й зради.

У цьому серіалі, який транслював телеканал СТБ Іраклій Маруашвілі зіграв в епізоді гравця в казино.

Редакція VGL cinema вітає Іраклія з Днем народження, бажаємо здійснення заповітних бажань і нових ролей у кіно.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудько

16 лютого в Києві народився український актор театру та кіно Олександр Рудько. Сьогодні йому виповнюється 32 роки.

16.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Слава Бабенков

17 лютого своє 34-річчя святкує український актор театру та кіно В’ячеслав Бабенков. П’ять років тому він закінчив своє навчання в New York Film Academy. Потім вступив на акторські курси в Ukrainian Film School. Наразі успішно знімається в кіно та телесеріалах.

17.02.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Поліна Фролова

Сьогодні, 17 лютого, народилася українська акторка Поліна Фролова. Вона три роки тому закінчила своє навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого і вже її фільмографія налічує близько 10 фільмів та телесеріалів, в яких молода артистка грає як головні, так і другорядні ролі.

17.02.2021
об 11:16

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лазер

18 лютого народилася актриса театру та кіно, викладачка сценічної мови й акторської майстерності, співачка та композиторка гурту Mavka Ірина Лазер. Незабаром ми побачимо Ірину у документальному фільмі «Депортація 44-46» в одній із головних ролей.

18.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Олександр Бегма

19 лютого народився український актор театру та кіно Олександр Бегма. Сьогодні йому виповнюється 30 років. Наприкінці 2020 року вийшло одразу два проєкти, в яких був задіяний Олександр. Так, у листопаді акторську гру сьогоднішнього іменинника можна було побачити на великому екрані в антиутопічній драмі «Номери», а в грудні на телебаченні відбулась прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні». Докладніше про ці та інші проєти читайте далі.

19.02.2021
об 10:11