Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Інна Капінос

31.10.2020
об 10:19

Сьогодні, 31 жовтня,  свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

Редакція VGL cinema вітає Інну з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей у кіно та театрі та талановитих студентів.

Читачам пропонуємо подивитись добірку фільмів та серіалів, де грає акторка.

 

«Запитайте в осіні» Міла з дитинства захоплювалася музикою. Їй дуже добре вдавалось вигадувати різні мелодії та композиції, однак батькам таке захоплення не подобалося. Аби дівчина отримала гарну освіту її віддали на навчання до престижного університету. Однак Міла продовжує мріяти про музичну діяльність та написання пісень. Зустріч з літньою акторкою оперети, співачкою Оксаною Тимофіївною, змінить ставлення Мілочки до себе. Вона зрозуміє найголовніше: за будь-яких обставин треба слідувати за своєю мрією.

У цьому серіалі Інна Капінос грає героїню Надію.

 

«Таємниці». Головні герої серіалу – Катя та Микола познайомились в дитинстві та покохали один одного, проте через сімейні обставини вони на довгий час розлучилися. Матір Миколи вбили, коли він був ще дитиною, а його батька за підозрою у вбивстві дружини посадили. Через багато років хлопець став слідчим та повернувся до рідного міста, аби знайти справжнього вбивцю матері. Він знову зустрівся з Катею, вони дуже хочуть бути разом, але є таємниця, яка не дає їм цього зробити. Розслідування Миколи приводить до низки несподіваних відкриттів.

Інна Капінос грає тут Євгенію.

 

Від головної героїні серіалу «Криве дзеркало душі» здається відвернувся весь світ. Сусіди та знайомі її зневажають, батьки відмовились, рідний брат програв у карти її життя. На додачу на неї навісили незаслужене звинувачення у злочині, до якого дівчина не мала жодного відношення… та вона не здається, а хоче вибратись з усього цього.

У цьому серіалі Інна Капінос грає Раїсу Терентьєву, маму Олі, Віри та Сашка.

 

«Жіночий лікар» - це історія про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні. Він покидає свій пост, а йому на заміну приходить інший чоловік-лікар Платон Земцов. У нього важка доля та багато секретів, які він ретельно приховує від колег.

У цьому серіалі Інна Капінос грає бізнес-леді Галину Калістратову.

 

«Друге життя». Школярка Оля дізнається що вагітна від коханого Олександра. Її мати проти стосунків доньки і будь-якими способами намагається їх розлучити. У пологовому дівчині кажуть, що вона народила мертву дівчинку. Через п'ять років головна героїня випадково дізнається, що її дочка жива. Але повернути дівчинку не так вже й просто... Пройде ще 10 років пошуків, перш ніж вони зустрінуться знову.

Інна Капінос грає тут маму Олександра.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:52

Новини

Дні народження зірок: Даніїл Каменський

Сьогодні, 27 жовтня, свій 20-річний ювілей святкує український актор Даніїл Каменський. Народився він у Полтаві, закінчив театральне відділення Полтавської школи мистецтв і Гадяцький державний коледж культури та мистецтв ім. І. Котляревського.

27.10.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

28.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

29.10.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Іван Вороний

30 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Іван Вороний. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Закінчив він Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 2010 року працює в Українському малому драматичному театрі та знімається у кіно.

30.10.2020
об 10:05