Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Інна Бульботко

02.08.2020
об 10:07

Сьогодні, 2 серпня, свій День народження святкує українська акторка Інна Бульботко. Їй виповнюється 24 роки. Після закінчення  КНУКІМ дівчина працювала у Бориспільському муніципальному театрі, у 2018-му стала грати у «Дикому театрі» та зніматись у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Інну Бульботко з Днем народження. Бажаємо повної творчої реалізації та натхнення.

Читачам пропонуємо подивитись стрічки, в яких задіяна акторка.

 

«Подаруй мені щастя» - серіал 2019 року, що розповідає про дівчину з дуже тонким  нюхом. Вона мріє отримати роботу у престижній фірмі, щоб створювати унікальні аромати. Однак забуває про мрію, коли зустрічає Михайла. Здається, почуття взаємні, але батькам хлопця дівчина дуже не подобається.

У цьому серіалі Інна Бульботко грає героїню на ім’я Леся.

 

«Десь поряд. Історія однієї перерви» - короткометражний ігровий фільм. Головна героїня – Юля – звичайна школярка, у якої не склались стосунки з однокласницею Лікою. Остання застосовує до опонентки фізичне та психологічне насильство, а інші учні класу ніяк не намагаються завадити цьому. Юля спочатку не чинить опору, але одного разу все змінилось…

У фільмі Інна Бульботко грає одну зі школярок

 

«Нове життя Василини Павлівни» - багатосерійна стрічка, що розповідає про вчительку з невеликого містечка, яка випадково стала свідком сутички та вбивства злочинців. Вона помічає сріблястий кейс з грошима та залишає його собі. Проте серіал розповідає не тільки про гроші, а й про те, що багато хто недооцінює себе та боїться ризикувати…

У цьому серіалі Інна Бульботко грає героїню Ларису.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Манько

Ведуча реаліті-шоу «У кого більше?» 28 липня святкує свій день народження. Восени «Новий канал» покаже, як ця тендітна дівчина та її чоловік Макс Узол змагаються між собою під час закордонних заробітків. Сьогодні на честь свята 5 фактів про ведучу «Нового каналу» Ольгу Манько.

28.07.2020
об 12:16

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Корсун

Сьогодні, 29 липня, день народження у акторки Вікторії Корсун. Вирішивши бути артисткою, у 1984 році вона вступила до Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані дебютувала у 1981 році. За цей час Вікторія Корсун знялась у майже 50 проєктах. Є членкинею Національної спілки кінематографістів України.

29.07.2020
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Тарас Валігура

Сьогодні, 31 липня, свій День народження відзначає актор, сценарист та режисер Тарас Валігура. Він народився у 1976 році в Києві. За першою освітою – психолог, за другою – кінорежисер. Його можна побачити на сцені «Дикого театру». За десять років акторскої кар'єри Тарас встиг знятись у більш ніж 50 проєктах, натомість як режисер створив більше 200 робіт, серед яких реклама, кліпи, телепередачі та декілька короткометражних фільмів.

31.07.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Роман Ясіновський

Сьогодні, 1 серпня, свій день народження святкує український актор Роман Ясіновський. Він народився у 1982 році у Тернополі. З 2004-го працював у Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ». У 2007 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у київському театрі «Золоті ворота» та активно знімається у кіно.

01.08.2020
об 10:31