Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Ігор Пісний

16.03.2021
об 10:10

16 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно Ігор Пісний. Фільмографія артиста налічує, як телепроєкти, так і повнометражні фільми. З нагоди дня народження Ігора говоримо про декілька нещодавніх робіт, в яких сьогоднішній іменинник грає ту чи іншу роль.

 

«Коп з минулого»

 

Капітан міліції Олег Долін відкриває очі на лікарняному ліжку і дізнається, що в комі він пролежав близько 20 років. За цей час світ змінився, міліція перетворилася на поліцію, рекет і «братки» залишилися в минулому, а у нинішній реальності всі «сидять» у ґаджетах, знімають блоги і, що зовсім дивно, їдять суші барабанними паличками. Для «прибульця» з лихих 90-х, який зберіг професійні навички, серце і душу молодого хлопця, знайдеться робота і в новій поліції. Адже, як і раніше, погані хлопці роблять погані вчинки...

У телесеріалі Ігор Пісний виконує одну з другорядних ролей.

 

«Халепа на 5 Baksiv»

 

Головний герой цієї історії – Дмитро Анатолійович Хом’к. Це дрібний шахрай, у якого справжній талант потрапляти в не найприємніші ситуації. Його разом із друзями Максом і Зеником вважають головними підозрюваними в убивстві, яке вони ніби як і не скоювали. Але ця справа меркне в порівнянні з тим, у що Хом’як влип ще – невідомі силовики та місцевий авторитет борються за одну дрібну річ із величезним значенням. Це флешка, на якій є запис убивства кількох військових – грубо кажучи, це носій, на якому відео державного злочину. Зрозуміло, що законними методами цю флешку не дістати. А у Хом’яка свій план, який зиск можна було би витягти з ситуації, що склалася...

У цьому фільмі Ігор Пісний грає дядька Колю.

 

«Артист»

 

Головний герой картини – актор Максим Нестеренко, який грає копів в серіалах. Він вічно на других ролях, береться за будь-який проект, аби заробити якісь гроші, та знає, що вище голови йому вже не стрибнути. З особистим життям у Макса теж не дуже. Він  розлученний з  дружиною Мариною, а тепер ще його дівчина – «нова зірка» Сніжана - зрадила йому з найкращим другом. На довершення всіх невдач Макс програв в карти  велику суму грошей та й ще залишився винен. Той обіцяє пробачити Максиму борг, якщо він виконає доручення – відвезе якийсь кейс в пункт призначення.

 

Максим погоджується, але по дорозі потрапляє в аварію. Його рятує проїжджаючий повз поліцейський Лемешев, але сам правоохоронець гине, вибухнувши разом з машиною Максима. Обставини складаються так, що Максима приймають за Лемешева, а Лемешева – за Максима, адже вони схожі зовні. Крім того, опер Лемешев якраз їхав на нове місце роботи, і там його ніхто не знає. Ховаючись від боргів, Максим «тимчасово» стає копом.

В мелодраматичному серіалі ТРК «Уераїна» в Ігора Пісного епізодична роль.

Редакція VGL cinema вітає Ігора з Днем народження, бажаємо творчого росту та розвитку свого потенціалу.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олексій Комаровський

12 березня народився український актор Олексій Комаровський. Здебільшого він знімається в телесеріалах. Популярність Олексію принесла головна роль в телепроєкті для каналу НЛО TV «Паніка Вова», який вийшов в ефір два роки тому. Про нього та інші серіали, в яких можна побачити сьогоднішнього іменинника розповідаємо детальніше.

12.03.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лукашова

13 березня народилася українська акторка Ірина Лукашова. Довгий час дівчина була моделлю, потім працювала телеведучою та моделлю, а згодом потрапила в кіно. Телеглядачі могли бачити Ірину в серіаліті «Агенти справедливості» та телесеріалі «Швидка». В обох проєктах дівчина з'являлася в епізодах. Головні ролі сьогоднішній іменинниці діставалися здебільшого в артхаусному кіно. Про декілька таких фільмів і поговоримо.

13.03.2021
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: Ірина Приємницька

14 березня у Києві народилася акторка театру і кіно Ірина Приємницька. У старших класах дівчина почала цікавитися театром та класичною літературою. Згодом прийшла до кіно. Наразі у фільмографії іменинниці 10 ролей у коротких метрах, серіалах та у повному метрі.

14.03.2021
об 10:32