Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Ігор Марусяк

28.12.2020
об 10:12

28 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Ігор Марусяк. Вищу освіту в сфері культури та мистецтв Ігор отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

 

Ігор Марусяк здебільшого грає в театрі та знімається в телевізійних серіалах. Щоправда, два роки тому він приймав участь у зйомках фільму «Черкаси».

 

Напередодні зйомок у воєнній драмі, де Ігор Марусяк з’являється в епізодичній ролі, він виконав головні ролі в містичному трилері «Мислителі» та в короткометражній драмі «Інший». Нещодавно глядачі телеканалів могли помітити актора в таких серіалах:

 

«Зникла наречена»

На телеканалі СТБ виходила 8-серійна кримінальна драма з Дашою Трегубоваю в головній ролі розповідає історію 40-річної успішної жінки Анни Твардовської, яка зникає після свого весілля, у першу шлюбну ніч. Те, що спочатку здається нещасним випадком, дуже скоро кваліфікується слідством як убивство. Ліза, дочка зниклої безвісти, починає власне розслідування і розкриває таємниці з життя матері та її оточення, про які й гадки не мала.

 

«Відморожений»

На «1+1» вийшов перший сезон комедійного серіалу з Михайлом Хомою в головній ролі. За сюжетом родина Дзідзюків збирається продати свій старий будинок та переїхати жити до великого міста. Їхня заповітна мрія, наче Титанік, розбивається об лід. У власному підвалі в старому холодильнику вони випадково знаходять замороженого Мішу – свого родича, який зник 23 роки тому. Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з «відмороженим» родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у «лихих 90-х» та ще й за всіма документами є власником цього самого будинку, виставленого на продаж.

 

Редакція VGL cinema вітає Ігора з Днем народження, у новому персональному році бажаємо досягти ще більших результатів і здійснити найзаповітніше бажання.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Сав'яненко

Сьогодні своє 35-річчя святкує український актор Дмитро Сав'яненко. Він народився 27 грудня в маленькому білоруському містечку на кордоні з Литвою. Коли Дмитро навчався в університеті на перекладача-референта, захопився гумором і став брати участь в зйомках гумористичних програм. 5 років тому прийняв рішення розвиватися як актор, вступив до Школи Драми Германа Сидакова, а також почав зніматися в телевізійних і рекламних проєктах.

27.12.2020
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Євген Олійник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

26.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Максим Панченко

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Панченко. Він народився 22 грудня у місті Кременчук Полтавської області. Навчався майбутній актор у Кременчуцькому університеті економіки нових технологій та управління, за спеціальністю менеджмент організацій. Потім вступив до Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. В цей же час почав зніматися в студентських роботах, музичних кліпах та рекламі, а також у молодіжному серіалі.

22.12.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Олег Шевцов

24 грудня український актор театру та кіно Олег Шевцов святкує свій день народження. На початку 2000-х він отримав освіту в Київському національному університеті культури та мистецтв за фахом режисер естради та масових свят, актор, викладач. Майже одразу після закінчення вишу почав зніматися в кіно.

24.12.2020
об 11:44