Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ігор Аронов

12.04.2021
об 10:05

12 квітня свій 35-й день народження відзначає український актор театру та кіно, режисер та театральний педагог Ігор Аронов. У 2007 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, після чого продовжив навчання у Голландії в MAPA (Moving Academy for Performing Arts). Тривалий час Ігор працював у різних театрах в Україні та Польщі, уникаючи роботи в кіно.

«Чесно кажучи, більшу частину свого акторського шляху я тримався дистанції від кіно, а особливо, від телевізійних проєктів. Я вважав театр своєю основною сферою діяльності», – зізнавався актор в одному з інтерв’ю.

Однак згодом Ігор Аронов починає зніматися в кіно та серіалах. Українські глядачі могли бачити його в таких відомих проєктах, як «Брати по крові» (2019), «Голос з минулого (2019), «Ментівські війни. Харків (2018), «На лінії життя», «Відділ 44» (2015). Як правило, українські режисери пропонують Ігорю ролі другого плану, а от у Польщі в його акторському активі є вже декілька головних ролей.

Ще у 2012 році Ігор Аронов зіграв головну роль у польському короткометражному фільмі «Олена» (Olena), який був представлений на кінофестивалі в Каннах у 2013 році, як перший польський «короткий метр». Ігор у цьому фільмі зіграв українського музиканта Дмитра, який має проблеми з наркотиками. Зі своєю дівчиною Оленою він планує емігрувати до Швеції, але коли вони їдуть потягом через Польщу, у них викрадають документи. Злодій викидає у вікно портфель з паспортами Дмитра та Олени. Тепер двом молодим українцям треба встигнути якнайшвидше знайти свої документи, щоб встигнути потрапити на паром до Швеції.

 

Згодом Ігор Аронов знявся в одному з самих популярних польських історичних серіалів «Корона Королів» (Korona królów), присвяченого історії життя легендарного польського короля Казимира III Великого.

 

 

Прем'єрний показ перших серій цього телепроєкту в 2018 році зібрав біля телеекранів більше ніж 4 мільйони польських глядачів. У цьому серіалі, який вже називають польською «Грою престолів», Ігор Аронов зіграв одну з головних ролей – литовського князя Вітовта. Ігор став одним з двох українських акторів, задіяних у цьому проєкті, витримавши кастинг, в якому брали участь багато акторів з України та Білорусії.

 

 

Маємо надію, що вже скоро й українські глядачі зможуть побачити актора у головній ролі. За результатами 13-го пітчингу в минулому році фінансування від держави отримала картина «Скажи Україна», на головну роль у якому розглядається саме Ігор Аронов. Ця картина розповідає історію військового оператора Дена, котрий під час війни на Сході, приймає рішення приєднатися до волонтерів. Але в цей час він дізнається що його донька втратила слух. Головний герой повинен зробити вибір між своєю роботою та сім’ю. Прем’ера фільму була запланована на 2022 рік, але, ймовірно, що пандемія внесе корективи в ці строки.

Редакція VGL cinema вітає Ігора з Днем народження, та бажаємо йому реалізації всіх творчих планів.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталія Цимбал

27 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Цимбал. Сьогодні їй виповнюється 50 років. Наразі пані Наталія не тільки знімається в кіно та грає на театральній сцені, а є тренеркою голосових та акторських практик. Викладає на театральному факультеті Харківського Національного Університету Мистецтв ім.І.П.Котляревського.

27.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Алла Приходько

29 березня свій день народження святкує українська актриса Алла Приходько. Сьогодні дівчині виповнюється 26 років. З-поміж її фільмографії ми обрали декілька найвідоміших проєктів, в яких вона знімалася.

29.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Олексій Білецький

30 березня свій день народження святкує український актор Олексій Білецький. Сьогодні йому виповнилося 34 роки. Його фільмографія здебільшого складається з телесеріалів, в яких він грає переважно другорядні або епізодичні ролі. Ось декілька відомих проєктів, в яких глядачі могли бачити актора.

30.03.2021
об 10:29

Новини

Дні народження зірок: Олег Шульга

10 квітня 1979 року народився український актор театру та кіно, учасник АТО – Олег Шульга. Свій творчий шлях він починав у Дніпровському драматичному молодіжному театрі «Віримо», в якому працював з 2003 року. Коли почалися бойові дії на Сході країни, Олег Шульга добровольцем пішов у армію. Після закінчення служби повернувся до акторської діяльності. Зараз Олег працює в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Франка та активно знімається у кіно. На честь дня народження актора ми вирішила згадати найвідоміші фільми за його участю.

10.04.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

11.04.2021
об 10:23