Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Євгенія Гладій

07.12.2020
об 11:14

Сьогодні свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Євгенія Гладій. Вона народилася 7 грудня в київській сім’ї артистів, тож у дитинстві дівчині доводилося проводити час за лаштунками та на знімальному майданчику. Щоправда, у юнацтві Євгенія обрала факультет філології, вивчала романо-германські мови, потім працювала перекладачкою та вчителькою в школі. Проте в якийсь момент вирішила покинути все та стати актрисою, як батьки.

Редакція VGL cinema вітає Євгенію з Днем народження, бажаємо творчої наснаги та здійснення мрій.

 

В творчому доробку Євгенії більше пів сотні ролей. З нагоди дня її народження ми вирішили виокремити три проєкти 2019 – 2020 років, в яких зіграла актриса.

 

«Заборонений»

У художньому фільмі дія відбувається в 1965 році. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Потім режисер Роман Бровко переносить глядача у вересень 1985 року. Збірка записів «Палімпсести» Стуса, написана ним у таборі для політв’язнів, готується на Заході до висунення на Нобелівську премію з літератури.

КДБ схвильований цим фактом і не може допустити, щоб така нагорода піднесла «українську справу» на нечувану висоту. Тому до табору «Перм-36» приїжджає спеціальний агент КДБ, який має завдання за будь-яку ціну спокусити поета химерною «свободою» в обмін на відмову від висунення на премію.

В цьому фільмі Євгенія Гладій зіграла полковницю КДБ.

 

 

«Сага»

У телесеріалі розказується історія життя української родини Козаків. Вона починається в 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У серіалі для ТРК «Україна» Євгенія Гладій виконала роль Шурочки у віці 36 – 46років.

 

 

«Схованки»

У звичайній квартирі батько та донька грають у схованки. Батько заплющує очі й рахує. Один… Два… Три… Чотири… П’ять… Скінчивши відлік, починає шукати дівчинку і не знаходить. При чому квартира замкнена на ключ зсередини, а під час гри ні він, ні дитина її не залишали. Зрозумівши, що донька зникла по-справжньому, батько звертається до поліції. Пізніше, коли відео зі зниклою дівчинкою з’являється в мережі, де вона тримає табличку із загадковою комбінацією цифр, стає зрозуміло, що це тільки перша жертва...

У серіалі виробництва FILM.UA Євгенія Гладій грає Євгенію Єзерську.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ніна Антонова

2 грудня свій 85-річний ювілей святкує українська акторка кіно Ніна Антонова. Її батько був режисером, мати працювала на м'ясопереробному заводі. Вона дебютувала в кіно більш, ніж півсторіччя тому. За цей час встигла втілити на екрані більше ста ролей.

02.12.2020
об 10:37

Новини

Дні народження зірок: Міла Сивацька

3 грудня свій день народження святкує українська акторка Міла Сивацька. Артистку глядачі телеканалу «Інтер» бачили у серіалі «Мереживо долі»; ті, хто дивиться «1+1» пам’ятають дівчину в ролі молодшої сестри головного героя серіалу «Хороший хлопець». Наразі аудиторія ICTV, яка слідкує за появою нових епізодів серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» знають, що Міла грає там Мар’яну.

03.12.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Сергій Дерев’янко

5 грудня свій 44-й день народження святкує український актор Сергій Дерев’янко. Ще з дитинства хлопчика виховували в інтелігентній родині, а любов до мистецтва поступово перейшла від тата, який все життя пропрацював в театрі. Батьки майбутньому акторові намагались дати всесторонній розвиток, тому Сергій встиг спробувати свої сили і в музиці в якості скрипаля, і в футболі, і навіть в художній майстерності.

05.12.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Зоя Барановська

6 грудня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Зоя Барановська. Вона отримала освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Зоя активно знімається в кіно. В цьому році артистка встигла зіграти в дебютному повнометражному фільми Наталки Ворожбит «Погані дороги», серіалах «Зречення» та «Сага», а також ще в декількох кінороботах.

06.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олег Карпенко

7 грудня в українського актора театру та кіно, теле- та радіоведучого Олега Карпенка день народження. Він народився в Одесі, навчався в Народній студії кіноактора при Одеській Кіностудії імені О. Довженка. Наразі його акторська фільмографія налічує понад 30 кіноробіт, серед яких є іноземні стрічки, адже вільне володіння англійською дає можливість грати іноземних проєктах. Також своїми професійними знаннями Олег ділиться зі студентам, яким викладає акторську майстерність.

07.12.2020
об 10:19