Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Євгеній Лебедин

20.09.2020
об 11:11

20 вересня свій день народження святкує українськи актор Євген Лебедин. Сьогодні йому виповнюється 13 років. Не дивлячись на юний вік, актор вже встиг знятися у багатьох серіалах та фільмах. Вперше на знімальному майданчику Євген опинився у чотири роки. Наразі хлопець навчається у Київському ліцеї та займається в дитячій театральній студії і все це поєднує зі зйомками в кіно. Тільки за минулий рік юний актор зіграв у трьох фільмах та чотирьох серіалах, це були як ролі першого плану, так і другого.

 

Редакція VGL cinema вітає Євгена з Днем народження, бажаємо розвивати таланти та акторський хист. 

 

Читачам ми пропонуємо подивитись добірку фільмів, де грає юний актор.

 

Дія фільму «Захар Беркут» відбувається у 1223 році під час Монгольскої навали. Хан Бурунда дійшов до Карпатських гір і знищуючи все на своєму шляху захопив багато людей у полон. Однієї ночі хтось звільнив полонених. Бурунда дізнався, що в табір пробрався чужинець. В якості помсти Хан хоче винищити поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Фільм знято за однойменною повістю І. Франка.

У цій екранізації історичної повісті Євгеній Лебедин грає героя на ім’я Васько.

 

«Що робить твоя дружина?» - детективний серіал про дружину слідчого Ігоря – Леру. Її чоловіку загрожує звільнення, тож жінка, щоб допомогти коханому починає самостійне розслідування заплутаних справ. Потайки вона допомагає Ігору, але обставляє для нього самого та керівництва все так, ніби це Ігор знайшов та помітив докази. Вона за освітою художник, тож бачить на місці злочинів те, що не помічають чоловіки.

У цьому серіалі Євгеній Лебедин грає роль Мишка, сина Марини.

 

Серіал «Тато Ден» - це історія кохання між 24-річним красунчиком Деном та 39-річною бізнеследі Тіною. Спочатку між ними виникають стосунки без зобов’язань. Та згодом Ден розуміє що закохався в Тіну. Попереду на Дена чекає знайомство з трьома дітьми обраниці, а Тіна дізнається, що мама Дена – це її шкільна подружка.

Євгеній Лебедин грає тут сина Тіни Єлісея.

 

Головна героїня серіалу «Кріпосна» - Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання то київського борделю.

Євгеній Лебедин грає тут героя на ім’я Володимир Коренев.

 

Серіал «Людина без серця» розповідає про те, як один раз на порозі дому головної героїні Євгенії з’явився хлопчик, що назвався її сином. Виявилось, що дитина смертельно хвора і допомогти малечі може лише кардіохірург Вадим. Та через особисту трагедію лікар більше не береться оперувати дітей…

Євгеній Лебедин грає тут головну роль – Лева Томіліна.

 

 Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Олексій

Сьогодні, 17 вересня, свій ювілей святкує українська актор театру і кіно Ольга Олексій. Акторську освіту вона отримала у Київському театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу працює у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 2007 року почала активно зніматись у кіно, та сама Ольга більше полюбляє театральну сцену, бо там має більше простору для творчості. Захоплюється грою на скрипці, фотографією та верховою їздою, любить читати німецьку класичну літературу.

17.09.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Максим Бурлака

17 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Бурлака. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Професійну освіту він отримав у Акторській Школі Театру на Печерську, а також у Школі Майстрів Поведінки. Крім того, наш сьогоднішній іменинник має освіту режисера телебачення. Цю професію він опановував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Співпрацював з театром «Афіни», а нині служить у «Дикому театрі» та знімається у кіно.

17.09.2020
об 11:18

Новини

Любомир Левицький сьогодні святкує ювілей

17 вересня народився Любомиир Левицький. Сьогодні відомий кліпмейкер та режисер святкує своє 40-річчя. Ось, які цікаві факти відомі про ювіляра:

17.09.2020
об 10:35

Новини

Дні народження зірок: Валентина Сергеева

Сьогодні, 19 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Сергеева. Вона народилась у Дніпрі, у 2002 році закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, у 2006 – Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Київському театрі українського фольклору «Берегиня», а нині - у Київському театрі на Подолі. З 2010 року періодично знімається у кіно.

19.09.2020
об 11:17

Новини

Дні народження зірок: Лідія Таран

Сьогодні, 19 вересня, свій 43-й день народження святкує телеведуча Лідія Таран.

19.09.2020
об 12:07

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Довженко

18 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно В’ячеслав Довженко. Сьогодні йому виповнюється 44 роки. У 1995 році він закінчив Дніпропетровське державне театральне училище, де отримав спеціальність «актор театру ляльок» та «актор театру драми». У 1998 році став працювати у «Київському Вільному театрі», а також грав на сцені Київського театру юного глядача. У 2009 отримав диплом Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2011 року – актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. У кіно почав зніматись ще на початку 1990-х.

18.09.2020
об 10:18