Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

07.07.2020
об 10:01
Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

У 2002-му Євген закінчив факультет «Театральної режисури» Київського національного університету культури та мистецтв. Він ще у студентські роки почав працювати у різних театрах Києва –«Експериментальний театр» при КНУКіМ, Театри-студії «Комільфо», «Papasony». У 2017 році закінчив режисерські курси у The New York Film Academy.

У кіно актор дебютував у 2003 році. VGL cinema підібрав декілька фільмів, де зіграв Євген Єфремов.

«Я все тобі доведу» – головна героїня працює слідчим у районному центрі. Її донька вступає до вишу в обласному центрі та збирається переїжджати до гуртожитку. Жінка дізнається, що в місті орудує маніяк і вирішує поїхати разом з дочкою до міста аби подивитись як вона облаштується у новому помешканні. На новому місці вона вдало працює слідчим та опиняється в епіцентрі робочих та любовних інтриг.

Фільм знято у 2019 році, а Євген Єфремов грає там міліонера Крапівіна.

«Доньки» – головна героїня відмовилась від новонародженої доньки через складні сімейні та особисті обставини – її кинув хлопець, батько помер, а мати настояла на тому, щоб дочка переїхала за кордон. Там жінка вийшла заміж, але майже через 20 років вона вирішила повернутись додому та знайти свою рідну дитину. Це виявилась складна та небезпечна ідея. Тим часом її рідна дитина виховувалась в іншій родині…

В цій роботі Євген Єфремов грає одного з другорядних персонажів Віктора.

«Серце слідчого» – серіал, знято у 2018 році розповідає про те, як девятирічний хлопчик Іван став випадковим свідком злочину. Слідчий Варвара аби вберегти хлопця від бандитів переховує його у домі своєї тітки. У хлопчика є флешка, яку загубили злочинці, вони полюють за ним, а заразом і за слідчим аби за допомогою Варвари виманити у Івана флешку.

Євген Єфремов зіграв у цьому проєкті оперативника Сергія.

 «Доля обміну не підлягає». Наталя  народила дитину та залишила дівчинку у пологовому. Перед пологами вона познайомилась з багатою та щасливою сусідкою по палаті, яка народила двійню. Перед тим, як виписатися Наталя скоїла дивний вчинок – підмінила рідну доньку на одну з двійнят, яких народила сусідка по палаті.

 У цьому серіалі Євген Єфремов грає кримінальника Віктора.

«Швидка допомога» – адаптація американського серіалу з аналогічною назвою. Розповідає про прийомне відділення однієї з лікарень. Кожен день тут робота на межі, лікарі рятують життя пацієнтів та намагаються влаштувати особисті долі.

Євген Єфремов грає тут фермера Сергія Клейменова.

Редакція VGL cinema вітає Євгена Єфремова з Днем народження та бажає творчої наснаги, цікавих проєктів і втілення мрій.

Читайте також:

Дні народження зірок: Євген Ламах
Новини

Дні народження зірок: Євген Ламах

Сьогодні, 29 червня, свій день народження святкує український актор театру та кіно, номінант премії критиків «Кіноколо» Євген Ламах.

29.06.2020
об 12:21

Дні народження зірок: Том Круз
Новини

Дні народження зірок: Том Круз

Сьогодні, 3 липня, свій 58-й день народження святкує Том Круз.

03.07.2020
об 10:36

Новини

Дні народження зірок: Віталій Салій

4 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Віталій Салій. Сьогодні йому виповнюється 35 років.

04.07.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Богдан Юсипчук

Сьогодні, 5 липня, свій день народження святкує найкрасивіший чоловік світу за версією міжнародного конкурсу Mister Sea World, актор та телеведучий Богдан Юсипчук.

05.07.2020
об 10:17