Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Євген Олійник

26.12.2020
об 10:05
Автор: Віталій Баранник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

 

Євген Олійник в образі Северина Наливайка

 

 

«Про що не розповість річка». Перша головна роль. Потрібно було зіграти брутального, але водночас ніжного та вразливого чоловіка. Головного лісоруба на тартаку, який керує десятком суворих людей на лісопильні. Потім до нас з перевіркою приїжджає прекрасна Олена у виконанні Лянка Гриу і ... виникає кохання. Так ось, згідно із законом Мерфі, практично всі романтичні сцени про кохання з Лянкою ми зіграли в перший знімальний день, майже не знаючи один одного. Але це було круто!

Кадр із фільму «Про що не розповість річка»

 

 

«Северин Наливайко: остання битва». Спочатку я не пройшов проби на виконанання ролі цього героя, але в останній момент за тиждень до фільмування продюсери передумали й затвердили саме мене. Історія Северина – це важка, суперечлива і неймовірна оповідь про історичну постать. Він, не маючи практично нічого, але будучи досвідченим воїном і воєначальником, зібрав із селян військо і підняв повстання проти могутньої Речі Посполитої. Цей селянський виступ можна порівняти з повстанням Спартака. Зрештою, Северина зрадили свої і здали полякам... Це суворий урок історії, який в Україні, на мою думку, повторюється часто... Грати такого персонажа було дуже відповідально, і я пишаюся цим!

 

«Козаки: абсолютно брехлива історія». Добре підготувавшись фізично до ролі Северина Наливайка, я виставив фото з майданчика у фейсбук і за годину отримав запрошення на проби в серіал «Козаки: абсолютно брехлива історія». Ми навіть жартували на зйомках, що в мене з'явилося нове амплуа – герой-козак. Мій герой – козак-берсеркер «Красуля» – це одна з найяскравіших моїх ролей. Сам серіал сподобався глядачам і показав неймовірно високі рейтинги. Чекаємо зйомок другого сезону.

Кадр із серіалу «Козаки: абсолютно брехлива історія»

 

«Літній сніг». Нещодавно я знявся в головній ролі у фільмі про кохання «Літній сніг» легендарної Оксани Байрак. Працювати з нею було просто чудово. Оксана відточує кожне слово, кожний жест, кожну інтонацію. Проте найвеселіше було в тому, як вона мене особисто запрошувала на проби. У мене було романтичне побачення з красивою дівчиною, раптом лунає дзвінок телефона. Проклинаючи себе за те, що не поставив його на беззвучний режим, я з важким подихом взяв слухавку й почув: «Здрастуйте, Євгене! Вас турбує Оксана Байрак. Я хочу, щоб ви зіграли головну роль у моєму фільмі». Через п'ять хвилин я вже вів переговори, а дівчину довелося відправити додому.

Кадр із фільму «Літній сніг»

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Лінартович

18 грудня свій 69-й день народження відзначає відомий український актор театру та кіно, актор та режисер дубляжу, режисер муніципального театру «Київ» Костянтин Лінартович. Після навчання в Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого виступав на сценах Кримського російського драматичного театру ім. Горького та Київського Молодого театру. Очолював театри Збройних сил України та «Дзвін». VGL cinema зв'язався з Костянтином Костянтиновичем, щоб привітати його зі святом і запитати, як він планує відзначити свій день народження.

18.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Степан Казанін

19 грудня свій день народження святкує український актор і телеведучий, а ще комік Степан Казанін.

19.12.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Микола Береза

20 грудня свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Береза. Він є директором Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Артист близько десяти років знімається в кіно, однак найбільш відомим його зробила роль командира повстанців Данила Червоного, яку він втілив декілька років тому у фільмі «Червоний». Наразі очікується реліз «Червоний. Без лінії фронту».

20.12.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Лілія Цвєлікова

21 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Лілія Цвєлікова, якою ми познайомилися влітку, під час підготовки першого вебсеріалу Fake. Загалом цей рік Лілії минув на знімальних майданчиках, тож у наступному році ми точно побачимо Лілю на екрані.

21.12.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Максим Панченко

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Панченко. Він народився 22 грудня у місті Кременчук Полтавської області. Навчався майбутній актор у Кременчуцькому університеті економіки нових технологій та управління, за спеціальністю менеджмент організацій. Потім вступив до Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. В цей же час почав зніматися в студентських роботах, музичних кліпах та рекламі, а також у молодіжному серіалі.

22.12.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Олег Шевцов

24 грудня український актор театру та кіно Олег Шевцов святкує свій день народження. На початку 2000-х він отримав освіту в Київському національному університеті культури та мистецтв за фахом режисер естради та масових свят, актор, викладач. Майже одразу після закінчення вишу почав зніматися в кіно.

24.12.2020
об 11:44