Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15.10.2020
об 10:39

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Євгена з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно і театрі, а ще здійснення творчих задумів. 

 

Читачам пропонуємо оцінити акторську гру Євгена у добірці стрічок.

 

Fake - вебсеріал про блогерку Лізу, яка мріє набрати мільйон підписників на своїй сторінці в Інстаграм. Вона приїхала до Києва з Житомира. У рідному місті дівчина була справжньою зіркою, адже мала 10 тис. підписників. Єдина підтримка блогерки – це її шкільна подруга-пацанка Валя, яка взагалі далека від світу Інстаграму. Дівчина теж прагне жити у Києві, але хоче залишатися собою. Одного дня Ліза зустрічає «мажора» Марка, який допомагає їй створити новий фейковий світ життя столичної красуні, дівчина намагається пробитися у світ знаменитостей. Валя теж закохується в Марка, а на шляху у головної героїні виникає айтішник Діма, який закохується в реальну дівчину, а не її інстаграмний образ...

У цьому серіалі Євген Лісничий грає роль Діми. 

 

«Новенька» - головна героїня Віра з бідної родини потрапила в школу для дітей-мажорів. У неї є таємне завдання від поліції, від якого вона не може відмовитися. Дівчина опиняється у центрі заплутаної детективної інтриги та шкільних конфліктів. Ще й закохується у найкрутішого хлопця школи…

У цьому серіалі Євген Лісничий грає роль Дена.

 

Головна героїня серіалу «Інше життя Анни» має коханого і люблячого чоловіка, дитину, улюблену роботу. Проте в один день її життя кардинально змінюється. Анну звільняють, вона дізнається, що чоловік їй зражує, а його коханка вагітна. Анна попри біль і розпач, починає будувати нове життя…

У цьому серіалі Євген Лісничий грає роль сина Анни Мітю.

 

«Між рядками» - короткометражний фільм про хлопця Петра, який замовляє у бібліотеці незвичку послугу: «екскурсію проведену з любов'ю». Дівчина, що проводить екскурсію чи то дійсно в нього закохується, чи прикидається. Він дізнається про неї багато цікавого. Вона ненавидить книги, а директору бiблiотеки подобається приміряти на себе ролі різних людей.

У цьому фільмі Євген Лісничий грає роль Петра.

 

«Доньки». У Віктора та Поліни народжується довгоочікувана донька. За збігом обставин в сусідній палаті молода мати відмовляється від своєї новонародженої дівчинки, і жаліслива Поліна вмовляє чоловіка забрати дитину собі. Чоловік погоджується, але в день виписки трапляється трагедія, і він гине. Поліна залишається одна з двома доньками – Лізою і Вікою. Одного разу Ліза дізнається, що Віку вдочерили і звинувачує матір у тому, що через сестру та позбавила Лізу щасливого і ситого дитинства. Після смерті матері Ліза бреше всім, що вдочерили її, і має намір шукати своїх справжніх батьків.

У цьому серіалі Євген Лісничий грає роль Гоші у юності.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександра Усатенко

12 жовтня свій день народження святкує українська акторка Олександра Усатенко. Сьогодні їй виповнюється 31 рік. Народилася Олександра в Києві, закінчила індивідуальні курси акторської майстерності, відвідувала телешколу ShowMax та отримала диплом Київського національного університету культури та мистецтв. У вільний час грає на гітарі, займається вокалом, бігом, верховою їздою. Також має танцювальний досвід – раніше займалась латиноамериканськими танцями та спортом – змішана боротьба ММА.

12.10.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Аліна Костюкова

Сьогодні, 13 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Аліна Костюкова. Народилася вона у Харкові. В 2007 році закінчила Харківський університет ім. І. Котляревського, де на театральному факультеті опановувала спеціальність «актор театру і кіно». Грає у Києвському Молодому театрі та знімається в кіно.

13.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Микола Боклан

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу», Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

13.10.2020
об 11:33

Новини

Дні народження зірок: Олена Курта

Сьогодні, 14 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Олена Курта. Народилась вона в Ужгороді. Професію акторки опановувала в акторській майстерні Михайла Кострова та у театральній студії «Чорний квадрат». Артистка постійно самовдосконалюється, відвідуючи різноманітні професійні семінари та курси.

14.10.2020
об 10:10