Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Єгор Козлов

14.07.2020
об 10:11

14 липня свій день народження святкує молодий український актор Єгор Козлов. Сьогодні йому виповнюється 24 роки. Народився хлопець у Києві. Два роки тому закінчив Київську академію естрадного та циркового мистецтва за спеціальністю артист розмовного жанру, актор театру та кіно. Спеціально до персонального свята Єгора VGL cinema зібрав 8 цікавих фактів про молодого артиста.

1.  У шкільні роки Єгор Козлов змінив чотири навчальні заклади, встигнувши побути учнем приватної школи, провчитись рік у фізико-математичному ліцеї, походити у звичайну районну школу, а останній рік і взагалі навчався вдома.

2.  Єгор – друга дитина в родині. Актор має старшого брата та молодшу сестру.

3.  Хлопець вирішив стати актором в 11 років.

4.  У 18 років відвідував заняття зі сценічної мови, адже трохи гаркавив та не міг виразно вимовити букву «л». Заняття допомогли.

5.  Йому подобається не тільки грати у кіно, а й займатись музикою. Єгор пише пісні,  самостійно виконує їх та має непоганий голос,  а також грає на піаніно.

6.  Однією з його улюблених книг є твір «Машина часу» Герберта Уєлса, а улюбленим шоу «Х-фактор».

7.  У кіно почав зніматися з 2015 року. Дебютував у мелодрамі «Жереб долі». Зараз в доробку Єгора біля двох десятків ролей у різних стрічках.

8.  Першу головну роль зіграв у 2019 році в серіалі «Новенька». Героя Єгора звали Роман, а сам серіал розповідає про життя дітей-мажорів у школі. У колектив потрапляє новенька дівчина з бідної родини, яка має таємне завдання від поліції.

Редакція VGL cinema вітає Єгора з Днем народження. Бажаємо повної творчої реалізації, нових цікавих ролей у кіно та натхнення для створення нових пісень.

 

Читайте також:

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

10.07.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Ольга Горбачова

Сьогодні, 12 липня, свій день народження святкує українська телеведуча, співачка і ментор Ольга Горбачова. VGL cinema підготував про артистку 12 цікавих фактів.

12.07.2020
об 10:45