Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Яна Ключник

11.03.2021
об 10:18

11 березня народилася українська актриса театру та кіно Яна Ключник. Цьогоріч на екрани має вийти фільм «Ведмежа пастка», в якому сьогоднішня іменинниця виконує головну роль. У 2020-му в український прокат також виходила стрічка «Передчуття» за участі Яни, проте в цій роботі В’ячеслава Криштофовича акторка з’являється в епізоді.

З нагоди дня народження Яни Ключник розглянемо декілька нещодавніх кінопроєктів, в яких задіяна артистка.

 

«Передчуття»

 

 

Повільне життя провінційного приморського містечка N раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, що пішов з життя. Місце його поховання знає лише дружина та друг, але вони категорично відмовляються повідомити про це іншим. Набагато важливішими є процеси, що вирують в душах головних героїв – чоловіка, що пішов з життя, двох його жінок, сина та близького друга померлого, його доньки, судді та його дружини. Кожен з них шукає відповіді на власні головні питання, проте шукає їх зовні, в соціумі, в інших. А тому – не знаходить. Відчуття тривоги та неспокою розлите просто неба. Щось має статися… Між тим, на рейді з’являються військові кораблі. Два, три, чотири… Одного ранку вони розгортають дула своїх гармат в сторону міста. Передчуття тривоги приймає реальних обрисів загрози.

 

«Ведмежа пастка»

Анна стає свідком вбивства її чоловіка, через що вимушена переховуватись від переслідування в гірських лісах, де вона знаходить свого захисника, та вони разом намагаються позбутися переслідувачів...

 

«Вічність»

2058 рік. Людство перемогло смерть. За допомогою нових технологій корпорації оцифровує душі вмираючих і поміщають їх в замогильні цифрові світи навічно. Потойбічний цифрові світи коштують дуже дорого. Але є і примітивні соціальні світи від держави, у яких страшно опинитись. Тому люди не живуть реальним життям, а намагаються заробити на пристойний загробний світ.

У фантастичному короткометражному фільмі Анни Соболевської Яна Ключик грає роль другого плану.

Редакція VGL cinema вітає Яну з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та здійснення бажань.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Маргарита Бурковська

7 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Маргарита Бурковська. Наразі вона задіяна у фільмі Максима Наконечного «Спас», який розповідає історію про наслідки війни на Донбасі та боротьбу з ними. Стрічка є одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також отримала фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund та грошову підтримку від фонду Eurimages. Маргарита у цій психологічній драмі грає головну роль – аеророзвідниці добровольчого батальйону із позивним «Метелик».

07.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Шадрін

8 березня народився український актор Сергій Шадрін. Його фільмографія складається з телепроєктів і повнометражних стрічок. Про декілька нещодавніх кіноробіт, в яких задіяний актор, з нагоди дня народження Сергія й розповідаємо.

08.03.2021
об 10:26

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

09.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55