Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ганна Кузіна

21.07.2020
об 10:12

Сьогодні, 21 липня, свій День народження святкує українська акторка Ганна Кузіна. В цьому році вона відзначає 40-річний ювілей. Народилась у Києві, в родині інженерів. У дитинстві займалась фігурним катанням на льоду, та через травму вимушена була залишити спорт. За її словами, акторський талант отримала від батька, який грав у студентському театрі. Свою майстерність Ганна відшліфовувала під час навчання у театральній студії «Чорний квадрат». Першу епізодичну роль у фільмі отримала у 25 років, а вже через рік, у 2006 в її активі з’явилась головна роль. Нині вона активно знімається у кіно та задіяна у дубляжі фільмів, зокрема, голос Ганни Кузіної можна почути у фільмах: «Люди Ікс: Початок. Росомаха», «Аліса в країні чудес», «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем», «Красуня на всю голову» та багато інших.

Редакція VGL cinema вітає акторку з ювілеєм та бажає втілення творчих мрій, цікавих проєктів і нових ролей.

Глядачів же ми хочемо познайомити з найновішими роботами Ганни у кіно:

«Джовані» - комедійний серіал, що розповідає про колишнє подружжя Сергія та Світлану. Він після розлучення нарешті знайшов нове кохання – Ганну, з якою планує одружитись, а колишня після 13 років життя з італійцем вирішує повернутись додому з дітьми – сином від Сергія та донькою від другого шлюбу. Світлана та діти перевертають життя Сергія дороги дригом.

Кузіна грає в цьому багатосерійному фільмі майбутню дружину Сергія – Ганну.

 «Швабра» - детективний серіал про талановиту математичку, яка працює вчителем в школі. На зустрічі одногрупників героїня знаходить вбиту людину та випадково залишає відбитки пальців на знарядді злочину. Швидко вчителька опиняється за гратами. Вона готова довести свою невинуватість за допомогою логіки і математичних знань, також  завдяки числам та формулам вчителька допомагає знайти справжнього вбивцю.

Ганна грає в серіалі роль експертки Катерини

Фільм «Готель Едельвейс» розповідає про молодого олігарха, що оселився у забутому Богом готелі, аби за тиждень завоювати прихильність доньки власника закладу Іріт. Він хоче покорити жінку не через палке кохання, а тому що поряд з готелем знаходиться золоте родовище й олігарху потрібно право на його розробку. Та Іріт вже потайки заручена, про родовище знає не тільки олігарх, а на шляху до грошей стає справжнє кохання…

Ганна грає у цій стрічці  головну роль – героїню Іріт.

«Відморожений» - 16-серійна стрічка, що розповідає про родину Дзідзюків, яка хоче переїхати з села до великого міста. У власному підвалі в старому холодильнику вони випадково знаходять замороженого Мішу – родича, який зник 23 роки тому. Виявилось, родич став частиною наукового експерименту. Тепер Дзідзюки вимушені жити разом з Михайлом, який «застряг» у тій порі, коли його заморозили,  ще й на додачу родич виявився власником будинку Дзідзюків.

В цьому серіалі Ганна грає роль героїні на ім’я Рита.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лілія Яценко

Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

07.07.2020
об 11:15

Новини

Дні народження зірок: Віталій Борисюк

Сьогодні, 18 липня, свій день народження святкує український актор та телеведучий Віталій Борисюк. Народився він у 1963 році в Києві. У 1988 році – закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого та одразу почав працювати у Київському Національному театрі російської драми ім. Лесі України. У кіно знімається з 1986 року. Ми підготували ТОП-10 фактів з життя Віталія Борисюка.

18.07.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Він Дізель

Сьогодні Віну Дізелю виповнилося 53 роки.

18.07.2020
об 20:40

Новини

Дні народження зірок: Даша Легейда

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4».

20.07.2020
об 10:05