Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ганна Безменова

04.11.2020
об 10:20

Сьогодні, 4 листопада, свій ювілей святкує українська акторка Ганна Безменова. Вона закінчила медіашколу «Київ TV», мешкає у столиці та нині є однією з ведучих телеканалу Київ і знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Ганну з Днем народження, бажаємо  їй нових ролей  у кіно, участі у цікавих проєктах, а глядачам пропонуємо подивитись добірку серіалів, в яких грає акторка.

У центрі серіалу «Пошта» - Олена, яка щойно розійшлась з чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу Олена втрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчини виплутуватись зі складних ситуацій.

У цьому серіалі Ганна Безменова грає Ларису.

«Школа». У середню школу в новому навчальному році приходять двоє молодих вчителів. Бізнес-леді Катерина пішла вчити дітей економіки, аби налагодити стосунки з донькою, ученицею школи. Вона закохується у вчителя англійської мови Алекса. Однак вони ніколи не працювали у школі, тож діють так, як діяли у звичайному житті. Неправильно написаний план уроку або незаповнений вчасно шкільний журнал може стати причиною звільнення…

У цьому серілаі Ганна Безменова грає роль мами Кристини.

«Карпатський рейнджер». Канадець, українського походження Пол Гордійчак приїздить до України в якості інструктора програми «Украиїнський шериф». Раптова загибель колеги змушує Пола залишитись в країні до кінця розслідування, а згодом ще й тимчасово стати головним дільничим карпатського містечка Нагура. Канадець, звиклий дотримуватись правил і законів, зіштовхується з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання. До того ж за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий новопризначеному шерифу.

У цьому серіалі Ганна Безменова грає роль відвідувачки лікарні.

 

Фото з вікдритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Інна Капінос

Сьогодні, 31 жовтня, свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

31.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олена Світлицька

Сьогодні, 1 листопада, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Олена Світлицька. Вона народилася у міста Гадяч, Полтавської області. У 2013 році закінчила Київський інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опанувала спеціальність «диктор та ведуча програм телебачення». У 2015 році закінчила Театральну студію Олени Лазович. Авторка та ведуча інтернет-програми I Love Kie». Грає у Новому драматичному театрі на Печерську та знімається у кіно.

01.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Андрій Мороз

2 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Андрій Мороз. Сьогодні йому виповнюється 54 роки. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2002 року працює у театрі «Колесо» та знімається у кіно.

02.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

03.11.2020
об 10:51