Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Флора Боровик

22.03.2021
об 10:15

22 березня свій день народження святкує українська акторка Флора Боровик. Сьогодні їй виповнюється 45 років. Телеглядачі могли бачити артистку в таких проєктах, як «Виходьте без дзвінка 2», «Лікар Ковальчук», «Центральна лікарня», «Відділ 44», «Нюхач» в епізодах або в ролях другого плану. Однак є у Флори в фільмографії персонажі першого плану, яких вона втілила в короткометражних фільмах. Про них з нагоди дня народження виконавиці головних ролей і поговоримо.

«Прощені»

Жанр: драма

Виробництво: Україна

Рік: 2021

Режисер: Юрій Марташевський

У головних ролях: Олексій Сова, Флора Боровик

 

Сюжет: Мати вже не перший місяць лежить у відділенні гемодіалізу в очікуванні чуда. Син чи не щодня приходить провідувати хвору – це стало буденним, вони майже не розмовляють, але очевидно, що люблять один одного. Так живуть тисячі пацієнтів, хворих на термінальну стадію ниркової недостатності в очікуванні імплементації Закону про посмертне донорство. Але сьогодні хлопець прийшов дуже знервований. Він тягне час. Довго роздивляється і гладить обличчя матері, поки вона спить. Син щось приховує, а мати немов розуміє, що саме…

 

«Життя без їжі»

 

 

Жанр: драма

Виробництво: Україна

Рік: 2019

Режисерка: Яна Бєляєва

У головних ролях: Флора Боровик, Аміра Фараджаллах

 

Сюжет: Дотримуючись догм бретаріанства, Мати проводить спільний 21-денний експеримент з 10-річною Дочкою. На цей час заборонено їсти і пити, дозволено лише дихати та дивитися на сонце. До чого дійде Мати в цьому випробуванні, щоб усвідомити фатальність своїх дій?

 

Фільм є результатом праці після спільного практикуму кіношколи Ukrainian Film School та арт-центру Closer. Ця стрічка демонструвалася на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі на спеціальніих показах короткого метру Ukrainian Film School at OIFF в рамках Odesa International Film Festival.

 

«Ґолден лав»

 

 

Жанр: комедія

Виробництво: Україна

Рік: 2016

Режисер: Павло Остріков

У головних ролях: Флора Боровик, Олег Треповський, Оксана Ільницька

 

Сюжет: Через свої комплекси Віктор довго не може наважатися зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, переживаючи муки самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується – кожне побачення, неначе випробування для нього. Окрім одного…

 

Фільм входить до альманаху короткометражних фільмів Українська Нова Хвиля 20/16+.

 

Редакція VGL cinema вітає Флору з Днем народження, бажаємо творчих злетів та цікавих проєктів.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

Дні народження зірок: Василь Звєрєв

17 березня свій день народження святкує український актор Василь Звєрєв. Він активно знімається в телевізійних серіалах, глядачі його бачили в різних типажах від злочинця до добропорядної людини. З нагоди дня народження Василя ми виріши розповісти про нещодавні телепроєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

17.03.2021
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Марія Татаринова

18 березня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Марія Татаринова. Її кар’єрний шлях розпочався 12 років тому. За цей час вона встигла зіграти десятки ролей в театрі та кіно. На екранах Марія здебільшого з’являється в телепроєктах. З нагоди персонального свята артистки розповідаємо детальніше про декілька серіалів, в яких можна було побачити сьогоднішню іменинницю.

18.03.2021
об 10:14

Інтерв'ю

Дні народження зірок: Роман Луцький

20 березня свій день народження відзначає український актор театру та кіно Роман Луцький. Сьогодні артисту виповнюється 35 років. Роман відомий своїми ролями у фільмах «Сторожова застава», «Віддана», «Безславні кріпаки», «Тарас. Повернення», «Секс і нічого особистого», «Параджанов». Напередодні свята, VGL cinema зв’язався з актором, аби привітати його з ювілеєм і поставити декілька питань.

20.03.2021
об 11:44

Новини

Дні народження зірок: Василь Вишняков

21 березня свій день народження святкує український актор Василь Вишняков. Його фільмографія налічує десятки ролей проте здебільшого – це епізодичні персонажі в серіалах, що транслюють по телебаченню. З находи дня народження розповідаємо про нещодавні проєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

21.03.2021
об 10:53