Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Фатіма Горбенко

25.09.2020
об 10:41

25 вересня свій день народження святкує українська акторка Фатіма Горбенко. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Фатіма в Одесі, професію акторки опановувала у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Ще під час навчання почала зніматись у кіно. Працює у Вільному театрі. Володіє англійською та іспанською мовою, полюбляє танцювати та плавати.

Редакція VGL cinema вітає Фатіму з Днем народження, бажаємо їй участі у цікавих проєктах, нових ролей та повної творчої реалізації.

Читачам ми пропонуємо добірку робіт акторки.

Фільм «Гетьман» - це історія любові Богдана Хмельницького та польки Гелени Чаплинської. Поки український гетьман був на полі битви, чигиринський підстароста Данило Чаплинський здійснив напад на його хутір у Суботові, викрав його дружину Гелену Чаплинську та побив його сина Тимоша. Гетьман хоче помсти та повернути кохану…

У цьому фільмі Фатіма Горбенко грає роль Гелени.

«Акушерка» - серіал про головну лікарку пологового Тетяну, яка повністю присвячує себе роботі. Однак трагічний випадок з породіллю перекреслює її життя. Лікарку відсторонюють від роботи і в той же час, її зраджує чоловік, але у боротьбі за чесне ім’я Тетяна несподівано знаходить кохання всього життя.

У цьому серіалі Фатіма Горбенко грає головну роль лікарки Тетяни.

«Ні слова про кохання». Троє героїв – Кирило, Михайло та Антон дружать зі школи. Перший став редактором журналу, другий лікарем, а третій – програмістом. Супутниці життя у них відсутні з різних причин. Проте доля вирішує випробувати на міцність дружбу героїв та їх життєві позиції. Мішу одного разу запрошують взяти участь у ранковій телепередачі – й в особі ведучої Соні він несподівано зустрічає свою другу половину. Ось тільки познайомити друзів зі своєю обраницею Міша ніяк не вирішується, чим викликає у Соні нехороші підозри. Одного разу вона влаштовує Міші та його друзям сюрприз, несподівано з'являючись на їхній зустрічі.

У цьому серіалі Фатіма Горбенко грає роль героїні Насті.

«Мама для Снігуроньки» одного разу Денис, який відпрацьовував Дідом Морозом попросив друга Юрія підмінити його. Той погодився і з цього почались його пригоди. У перший же робочий день все йде шкереберть. Несподівано для себе самого, він з усім справляється на відмінно. І от Юрій вже готовий працювати Дідом Морозом, але в напарницях він бачить тільки Віку, яка грає Снігуроньку у тандемі з Денисом.

У цьому фільмі Фатіма Горбенко грає роль Віки.

«Кріпосна».  Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. Вона  знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати, бо виховувалась як панянка. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань…

Фатіма Горбенко грає тут Олену Корнеєву.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

23.09.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Микита Назаренко

23 вересня свій день народження святкує український актор Микита Назаренко. Сьогодні йому виповнюється 18 років. Народився він у Києві. З 5 до 12 років займався бальними танцями, а потім віддав перевагу сучасній хореографії. Вперше перед камерою з'явився в 11 років. Акторську освіту здобув у кіношколі KidsMovie, також закінчив студію розвитку Open Art Studio.

23.09.2020
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

24.09.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Володимир Надутченко

25 вересня свій день народження святкує український актор Володимир Надутченко. Сьогодні йому виповнюється 21 рік. Народився у Нікополі на Дніпропетровщині, нині вчиться у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Знімається у кіно.

25.09.2020
об 10:08