Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

06.09.2020
об 10:10

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

 

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно і театрі, участі у цікавих проєктах та реалізації всіх творчих задумів. Читачам ми пропонуємо 10 цікавих фактів про іменинника.

 

 

  1. Вперше на сцену театру Дмитро вийшов у 2009 році, зігравши в спектаклі «Одруження» за твором Миколи Гоголя. Цікаво, що акторові довірили одразу декілька епізодичних ролей – слугу Степана, компаньйона Старикова та навіть дівчинку у домі нареченої Дуняшу.
  2. Дебют у кіно стався ще під час навчання, у 2006 році.
  3. Має молодшого брата та сестру по батьку – Богдана та Устін'ю.
  4. У 2016 році одружився з телеведучою Поліною Логуновою, за рік у пари народилася дівчинка, яку назвали Богданою.
  5. Мати Дмитра – Тетяна одногрупниця його батька. Вони розійшлись коли Дмитро народився. Виховували хлопчика переважно бабуся та дідусь.
  6. У підлітковому віці захоплювався хіп-хопом, весь вільний час проводив на Майдані, де разом з друзями писав пісні та гуляв. Серед тодішніх улюблених виконавців Dr. Dre, Snoop Dogg.
  7. Астрологічна цікавинка – Дмитро, його батько Остап та дід Богдан – усі «належать» до знаку зодіаку «Діва».
  8. У вільний час полюбляє ловити рибу, займатись дайвінгом.
  9. Зізнається, що хотів би зіграти у театрі роль Гамлета.
  10. У родині Ступки є обов’язкова традиція – на Різдво вся родина збирається за одним великим столом.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Олексій Душка

Сьогодні, 31 серпня, українському журналісту, телеведучому програми «Їмо за 100» Олексію Душки виповнилось 36 років. Майбутня зірка народилась у Кам'янську.

31.08.2020
об 11:28

Новини

Дні народження зірок: Остап Ступка

Свій день народження 2 вересня святкує український актор театру і кіно, ведучий Остап Ступка. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Остап Ступка – син відомого українського актора Богдана Ступки та балерини Лариси Ступки. З такими талановитими батьками не дивно, що Остап також став актором. Закінчивши Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого він через рік став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка, розпочав кар’єру в кіно та на телебаченні.

02.09.2020
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Олексій Авраменко

4 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Авраменко. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. З 2011 року грає на театральній сцені, за рік він почав зніматися у серіалах. Серед захоплень актора психологія, лінгвістика, хореографія, акробатика та їзда верхи.

04.09.2020
об 10:19