Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Дмитро Сав'яненко

27.12.2020
об 10:46

Сьогодні своє 35-річчя святкує український актор Дмитро Сав'яненко. Він народився 27 грудня в маленькому білоруському містечку на кордоні з Литвою. Коли Дмитро навчався в університеті на перекладача-референта, захопився гумором і став брати участь в зйомках гумористичних програм. 5 років тому прийняв рішення розвиватися як актор, вступив до Школи Драми Германа Сидакова, а також почав зніматися в телевізійних і рекламних проєктах.

 

Дмитро мріє зіграти головну роль в комедії, яку переглядатимуть щороку перед Різдвом. Ми щиро бажаємо, аби у фільмографії актора з’явилася така стрічка, а поки пропонуємо до вашої уваги три кінопроєкти, в яких задіяний Дмитро Сав’яненко.

 

«Будиночок на щастя»

У серіалі мрійник-бізнесмен Макс разом із дружиною, столичною дівчиною Машею, переїхали з Києва в село Сеньківка. Макс купив страусину ферму і займається її розвитком. А Маша тільки і чекає приводу повернутися в столицю. Молодій парі допомагають сусіди – Василь і його дружина Люба. Проте добрими справами вимощена дорога до форс-мажорів. Адже  одні й ті ж ситуації селяни і городяни сприймають по-різному. Це провокує купу непорозумінь, комічних ситуацій і щільніше закручує сюжет...

 

«Останній кінопоказ у Бухаресті»

Копродукційна повнометражна драма України та Ізраїлю розповідає про події 1941 року – Бухарестський погром. Під час кінопоказу 10-річний Еліаху стає свідком вбивства власного батька, якого позбавляє життя сусід, лідер фашистської міліції. Переживши розправу над євреями в Румунії, Еліаху прагне справедливості, але повоєнна Румунія не здатна її забезпечити, як і Ізраїль, куди він емігрує. Під час служби в збройних силах Ізраїлю він дізнається, що вбивця його батька зараз воює у французькому іноземному легіоні у В'єтнамі. Еліаху тікає зі служби та вирушає на пошуки правди, справедливості та помсти.

 

«Нове життя Василини Павлівни»

У серіалі телеканалу ТЕТ вчителька з невеликого українського містечка Осинівка – Василина Павлівна випадково стає свідком сутички в наслідок якої пара злочинців вбивають один одного. Василина Павлівна помічає сріблястий кейс, набитий новими купюрами. У свої 35 років жінка здійснює перший в своєму житті необдуманий вчинок – залишає собі кейс з грошима. Але цей серіал не про гроші, а про те, як люди недооцінюють себе і відмовляються ризикувати.

 

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження, бажаємо всебічного творчого розвитку та здійснити найзаповітніше бажання.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лілія Цвєлікова

21 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Лілія Цвєлікова, якою ми познайомилися влітку, під час підготовки першого вебсеріалу Fake. Загалом цей рік Лілії минув на знімальних майданчиках, тож у наступному році ми точно побачимо Лілю на екрані.

21.12.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Максим Панченко

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Панченко. Він народився 22 грудня у місті Кременчук Полтавської області. Навчався майбутній актор у Кременчуцькому університеті економіки нових технологій та управління, за спеціальністю менеджмент організацій. Потім вступив до Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. В цей же час почав зніматися в студентських роботах, музичних кліпах та рекламі, а також у молодіжному серіалі.

22.12.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Олег Шевцов

24 грудня український актор театру та кіно Олег Шевцов святкує свій день народження. На початку 2000-х він отримав освіту в Київському національному університеті культури та мистецтв за фахом режисер естради та масових свят, актор, викладач. Майже одразу після закінчення вишу почав зніматися в кіно.

24.12.2020
об 11:44

Новини

Дні народження зірок: Євген Олійник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

26.12.2020
об 10:05