Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дмитро Нежельський

15.08.2020
об 10:25

15 серпня свій день народження святкує український актор Дмитро Нежельский. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2009-му майбутній артист закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у театрі «Сузір’я», знімається у кіно та дублює різні стрічки. Окрім цього, актор є голосом каналів «Футбол 1», «Футбол 2», «Надія» та  NickyKids.

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження. Бажаємо актору ще більше цікавих проєктів та творчої реалізації.

Читачам ми пропонуємо добірку кіноробіт Дмитра Нежельского. Зокрема, подивитись його гру можна у таких проєктах:

Комедійно-детективний серіал «Дефективи»  розповідає про пригоди Цезара і Тайсона – приватних розслідувачів. На них працює потомствена мольфарка Адель і айтішник Валєра, які їм допомагають у розслідуваннях. Ще один помічник детективів – дільничний Микола Степанич, який і видав друзям ліцензію на роботу.

Дмитро Нежельский грає тут героя, який завжди допомагає детективам.

«Пес» - детективний серіал про поліціянта Максима Максимова, головний напарник якого вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. Часто чотирилапий напарник навіть рятує поліцейському життя та здається розуміє його, немов справжня людина.

Дмитро Нежельский грає тут героя, який має аутизм (4 сезон).

Комедійний серіал «СишИшШоу» розповідає про чотирьох друзів, які мають дещо бандитський вигляд: одягнуті у спортивні штани, постійно лузають насіння та розмовляють на специфічній мові. У пошуках легких грошей герої потрапляють у кумедні ситуації.

Дмитро Нежельский грає тут головного героя на ім’я Костиль

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Аглоткова

Сьогодні, 8 серпня, свій День народження святкує молода українська акторка кіно Марія Аглоткова. Дівчина народилась у Києві у 2006 році. Нині навчається у школі та вже має не аби який досвід роботи у кіно, адже знімається з 7 років. Марія полюбляє кататися на конях, гіроборді та займатися плаванням. Має досвід дубляжу. Зараз задіяна у п’яти проєктах. Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємл їй здійснення  мрій – творчих та особистих і, звісно ж, нових ролей у кіно.

08.08.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Наталія Бабенко

Сьогодні, 9 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Бабенко. Народилась артистка в Енергодарі. В сім років почала навчатись у музичній школі, з дитячого садочку займалась гімнастикою. У сьомому класі вирішила стати акторкою, та поїхавши до столиці, у профільний виш вступила лише з другої спроби. У 2019 році закінчила Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Зніматися в кіно почала п’ять років тому.

09.08.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Володимир Ковбель

10 серпня свій День народження відзначає український актор Володимир Ковбель. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Народився майбутній артист у Тернопільскій області. У шкільні роки займався вільною боротьбою та вчився у ліцеї посиленої військової підготовки, але вирішив стати актором. У 2016 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році почав працювати у Київському академічному театрі «Золоті ворота».

10.08.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Олеся Жураківська

Сьогодні, 13 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Олеся Жураківська. Вона народилась у Києві, з 2002 року працює у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 1999 року знімається у кіно. У 2016 році за значний особистий внесок у культурний розвиток України Олесі Жураківський присвоєно звання заслуженої артистки України.

13.08.2020
об 10:08