Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дмитро Хом’як

15.09.2020
об 10:11

15 вересня свій день народження святкує український актор Дмитро Хом’як. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Народився він у місті Шепетівка, що в Хмельницькій області. Працював помічником режисера знімального майданчика та  лінійним продюсером. Нині активно знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження, бажаємо участі у цікавих проєктах та творчої реалізації.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає актор.

 

Фільм «Наші котики» - комедія, про те, як у розпал війни між Росією та Україною на схід добровольцями відправились актор, футбольний тренер і продавець квітів. Жоден не має бойового досвіду, майже не орієнтується на місцевості, але саме вони стають причиною грандіозного провалу операції ворога.

У цьому фільмі Дмитро Хом’як грає роль героя на прізвисько «Пенальті».

«Халепа на 5 Baksiv» -  фільм, що розповідає історію дрібного шахрая, який весь час потрапляє в неприємні ситуації. У нього опинилась флешка, за якою полюють місцевий криміналітет та силовики, адже на ній – запис вбивства військових, до того ж його та друзів звинувачують у злочині. Однак не дивлячись на халепи герой хоче отримати свій зиск з ситуації, в якій опинився.

Дмитро Хом’як грає головного героя, якого звуть так само.

Короткометражна стрічка Int. Kitchen. Night -  це історія двох батьків, які дізнались, що їх донька має нетрадиційну орієнтацію. Це їх лякає…

Дмитро Хомёяк грає тут батька дівчинки.

«Припутні» - стрічка, знята за п’єсою Романа Горбика «Центр». Головному герою Юрі не щастить в коханні, тож він хоче щось змінити в своєму житті. Сподіваючись продовжити знайомство з чарівною Свєтою, Юра отримує в бонус її мати та кидається в мандрівку до Припутніх, де не «ловить» мобільний зв'язок, живуть по-українському, розмовляють по-народному та діють не думаючи. Кажуть, дорога змінює людину. Лише одна доба, що перевертає життя усіх героїв догори дриґом…

У цьому фільмі сьогоднішній іменинник грає головну роль Юрка.

«11 дітей з морщина» - антагоністка фільму Сніжана хоче заробити легкі гроші на металі, залежи якого є в Морщині. Однак на її шляху стають 11 дітей, які згуртувались заради єдиної мети і розпочинають боротьбу проти несправедливості.

У цьому фільмі Дмитро Хом’як грає того, хто допомагає дітям.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

0 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

10.09.2020
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

11.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Артур Логай

12 вересня свій день народження святкує український актор Артур Логай. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Народився хлопець у Мелітополі, що в Запорізькій області. В дитинстві займався музикою та вокалом. Популярним став після участі у музичному шоу «Х-фактор». У 2017 році закінчив кіношколу Ukrainian Film school на базі кіностудії Film.Ua. Грав у театрах «Тисячоліття», «Майстерня». Два роки тому почав зніматися у кіно.

12.09.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Лілія Антоніссен

Сьогодні, 13 вересня, 35-річний ювілей святкує українська акторка театру і кіно Лілія Антоніссен. Вона народилась у Сумах. Акторка постійно розвивається, не перестає вчитись новому та шліфувати свою майстерність. Так, в цьому році вона закінчила студію акторського мистецтва «Школа Демидова», а також курси дубляжу «Так Треба Продакшн».

13.09.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Катерина Молчанова

14 вересня свій день народження святкує українська акторка Катерина Молчанова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Народилась Катерина в Одесі, навчаючись у школі займалась у театральній студії. У кіно дебютувала в 15 років.

14.09.2020
об 10:12